Myślał, że jak wskoczy do rzeki to ucieknie przed policją. Ci go jednak zaskoczyli...

z informacji prasowych | Utworzono: 2017-10-30 20:40 | Zmodyfikowano: 2017-10-30 20:40
Myślał, że jak wskoczy do rzeki to ucieknie przed policją. Ci go jednak zaskoczyli... - Fot.Pixabay
Fot.Pixabay

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu uzyskali informacje, że mężczyzna notowany już wcześniej za włamania i kradzieże, prowadzi jedną z ulic rower obwieszony różnymi przedmiotami. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy nie pochodzą one z przestępstwa.

Mężczyzna widząc policyjny patrol, porzucił wszystkie rzeczy i zaczął uciekać. 35 – latek, za którym funkcjonariusze ruszyli w pościg, chcąc uniknąć zatrzymania, wskoczył do rzeki. Mężczyzna przepłynął na drugi brzeg. Tam już jednak czekali na niego policjanci.

Po zatrzymaniu mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli też przedmioty porzucone przez niego. W wyniku przeprowadzonych sprawdzeń ustalili, że pochodzą one z przestępstw popełnionych przez zatrzymanego na terenie Bolesławca.

Odzyskany rower został skradziony w wyniku włamania do piwnicy, a pozostałe rzeczy pochodziły z włamania do budynku mieszkalnego będącego w budowie. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Teraz za włamanie i kradzież mienia grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.