Siatkarki Impelu przegrały z Muszynianką

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-01-13 19:30

Początek meczu należał do zespołu z Muszyny, który objął prowadzenie 9:6. Impel za sprawą Ilony Gierak doprowadził do remisu 11:11. Decydująca była kolejna część seta. Gospodynie uzyskały przewagę 19:16 i nie pozwoliły jej już sobie odebrać wygrywając pierwszą partię 25:21.

Drugi set to ponownie dobra gra Muszynianki. Świetnie na parkiecie radziły sobie Patrycja Flakus i Małgorzata Śmieszek. Dzięki ich dobrej grze zespół z Muszyny wygrywał już 11:5. Impel nie był w stanie odrobić straty, a Muszynianka kontrolowała wydarzenia na parkiecie i wygrała 25:18.

Po przerwie zespół Impelu wreszcie zaczął grać lepiej. Wrocławianki po wyrównanym początku objęły prowadzenie 18:16. Końcówka seta także należała do Impelu, który wygrał tę partię 25:19.

W czwartym secie po wyrównanym początku Impel znów uzyskał przewagę. Świetnie na zagrywce spisywała się Iga Chojnacka. Drużyna z Wrocławia prowadziła 19:15, a później nawet 24:21. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się tie-breakiem Muszynianka odrobiła starty i w grze na przewagi zwyciężyła 28:26, triumfując w meczu 3:1.

Muszynianka - Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 28:26)

Muszynianka: Savić, Śmieszek, Brzóska, Wójcik, Flakus, Radenković, Medyńska (libero) oraz Bałdyga.

Impel Wrocław: Murek, Nichol, Gałucha, Łozowska, Gierak, Chojnacka, Stenzel (libero) oraz Trojan.