Koncert Laureatów Przeglądu Piosenki Aktorskiej - TRANSMISJA

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2019-03-28 20:00 | Zmodyfikowano: 2019-03-28 20:00
A|A|A

Podobnie jak w poprzednich dwóch latach w Radiu Wrocław Kultura transmitujemy jedno z najważniejszych wydarzeń Przeglądu Piosenki Aktorskiej. W piątek 29 marca swój finał ma konkurs aktorskiej interpretacji piosenki. Ósemka finalistów wyjdzie na scenę Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu o 16:00, a ocenią ich jurorzy: Maja Kleczewska, Magda Umer, Łukasz Maciejewski, Jan Młynarski i Bogusław Sobczuk.

Wcześniej - o 15:30 - fragment radiowego studia festiwalowego, w którym rozmawiają: Magda Umer, Bartosz Porczyk, Bogusław Sobczuk, Grzegorz Chojnowski.

W konkursie PPA czekają nagrody: Tukan Złoty i 25 tysięcy złotych, Tukan Dziennikarzy oraz Publiczności, nagroda ZAiKSu, Radia RAM. Wszyscy uczestnicy ścisłego finału zaśpiewają po dwie piosenki.

TUTAJ lista finalistów tegorocznego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i ich propozycje.

POSŁUCHAJCIE koncertu KONIECZNIE. Będą czyste emocje. W odbiornikach z systemem DAB+, aplikacjach mobilnych oraz na www.radiowroclawkultura.pl!

A jeśli komuś będzie mało, to od ok. 21:00 na stronie ppa.wroclaw.pl można zobaczyć drugi koncert laureatów w wersji wideo.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama