W weekend Karpacz zostanie opanowany przez harleyowców

Gabriela Stefanowicz | Utworzono: 2018-08-03 08:55 | Zmodyfikowano: 2018-08-03 09:00
A|A|A

To będą wyjątkowe dwa dni w Karpaczu. Miasto pod Śnieżką opanowane zostanie przez harleyowców. Wszystko za sprawą XI edycji Polish Bike Week. Jak przewidują organizatorzy, do kurortu przyjedzie ponad 10 tysięcy motocyklistów. - Atrakcji przez te dwa dni nie zabraknie - przekonuje Maciej Rybiałek współorganizator festiwalu:

Swoją obecność zapowiedzieli hareyowcy z Iranu, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. A podziwiać maszyny będzie można podczas wielkiej parady, którą zaplanowano na sobotę - dodaje Rybiałek:

Jak mówią miłośnicy tej wyjątkowej marki: Harley to nie tylko motocykl, to stan ducha. I właśnie o tym będą mogli przekonać się turyści, którzy odwiedzą miasteczko. Zaplanowano wiele atrakcji od pokazów szybkiej jazdy po koncerty gwiazd. W tym roku na scenie głównej zagra Agnieszka Chylińska. Od lat prowadzona jest także akcja charytatywna - mówi organizator imprezy Artur Żurakowski:

Wszyscy, którzy postanowią przyjechać do Karpacza dziś i jutro muszą przygotować się na duże utrudnienia w ruchu. Zamknięta dla ruchu będzie ulica Obrońców Pokoju. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Polish Bike Week jest darmowy. Najbardziej widowiskowa, parada motocykli Harley Davidson, zaplanowana jest na sobotę na godzinę 16:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama