Koszykarki Ślęzy Wrocław po raz pierwszy zagrają przed własną publicznością [TRANSMISJA]

Wojciech Klich | Utworzono: 2018-10-21 07:53 | Zmodyfikowano: 2018-10-21 09:50
A|A|A

Podopieczne Arkadiusza Rusina radzą sobie w lidze bardzo dobrze. Najpierw pewnie pokonały Eneę AZS Poznań 91:50, potem nie dały szans Politechnice Gdańskiej, wygrywając 83:51. W obu spotkaniach kluczową rolę odegrała defensywa, do której trener Rusin przykłada szczególną uwagę.

Zawodniczki AZSu Lublin do Wrocławia przyjeżdżają bardzo zmotywowane. Na razie w sezonie odniosły tylko jedno zwycięstwo i to na sam początek rozgrywek. Potem przyszedł czas na dwie porażki, najpierw z Eneą Gorzów Wielkopolski, a potem z Wisłą Can-Pack Kraków. Trzy przegrane z rzędu na początku sezonu na pewno nie są wynikiem, który drużyna Wojciecha Szawarskiego chciałaby osiągnąć.

Starcie Ślęzy z Pszczółką będzie też ważnym meczem dla Agaty Dobrowolskiej. Zawodniczka wrocławianek w dwóch poprzednich sezonach występowała właśnie w zespole z Lublina. Rzucająca docenia szkoleniowca rywalek:

 - Trener Szawarski zalicza się raczej do tych spokojniejszych osób, choć na meczu bywa różnie. Jego spojrzenie na drużynę było czysto boiskowe. Był świetnym graczem, bardzo mądrym zawodnikiem i też to starał się nam przekazać. - powiedziała Dobrowolska.

Początek meczu o godzinie 17.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama