Karkonoski GOPR uratował Artura Szpilkę i jego psa

el | Utworzono: 2019-01-06 17:33 | Zmodyfikowano: 2019-01-06 17:34
A|A|A

Fot: A. Szpilka/ Instagram

Bokser Artur Szpilka wraz z partnerką, psami i innymi sportowcami utknęli w "Domu Śląskim", schronisku na wysokości 1400 metrów n.p.m. Całą ekipę na dół ściągnęli GOPR-owcy. Film z akcji sportowiec zamieścił w sieci:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Artur Szpilka (@artur_szpilka)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Górołaz
2019-01-17 16:03:43
z adresu IP: (185.71.xxx.xxx)
Ocena: 0
CZy to są kurna jakieś żarty? Jaja pan sobie robisz, p. Szpilka?
~Star(sz)y górołaz.
2019-01-09 18:18:18
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wydaje mi się, że idziemy po jakiejś równi pochyłej w dół. Pętam się 35 lat po górach, różne rzeczy widziałem ale to, co widzę, czytam i o czym słyszę przez ostatnich jakichś 10 lat to jakaś groteska (czyli - przypominam - konglomerat elementów tragicznych i komicznych). Czy ten pan - przepraszam - osiłek jeszcze myśli? I idąc dalej - czy służby GOPR czy TOPR to jakieś pogotowie dla celebrytów, którzy wymyślają sobie sposób na zaistnienie w sieci? Czy my czasem nie zaczynamy stawać się powoli tubą propagandową bezmóżdża? Ten pan powinien przeprosić i zapłacić - ale czy tym samym nie podbił by swoich notowań w życiu publicznym jeszcze bardziej? PO CO służby tam pojechały? MA ktoś jeszcze pytania?
~eles1949
2019-01-07 19:31:33
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Szkoda psa . . . . Problem w zimie jest z wejściem na Ślężę, a co dopiero na Śnieżkę czy Śnieżnik. Może wreszcie GOPR czy TOPR zacznie "kasować" takie bezmózgowie . . . ???
~JaRos
2019-01-07 15:33:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Uratował od spania w schronisku. Mam nadzieje ze teraz p Szpilka przekaże choć 1 % na GOPR
~Chodzę w góry
2019-01-07 14:21:54
z adresu IP: (217.98.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jeszcze jedno pytanie.... Czy takie psy powinny chodzić z kagancem???
~Chodzę po górach
2019-01-07 10:28:48
z adresu IP: (217.98.xxx.xxx)
Ocena: 8
Chciałbym zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Czy można wprowadzać psy na teren karkonoskiego parku narodowego? Oraz czy mieli wykupione bilety wstępu na teren parku? Myślę, że akurat za tą akcje ratowniczą powinien zapłacić z własnej kieszeni.
~bertol
2019-01-07 09:51:15
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niech wybierze się w góry do Słowacji, to tam skasują go "jak się należy". U Słowaków jest porządek
~Miniek
2019-01-07 08:43:38
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jednego nie rozumiem, jak można go było ratować, jak ten człowiek siedział w ciepłym schronisku. To już nie mógł przeczekać parę godzin na poprawę pogody i samemu swobodnie zejść z tych gór?
~Poz
2019-01-07 08:19:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Powinien zapłacić za całą akcję, przecież życie zdrowie tego czubs nie było zagrożone. Co za idiota podiąl decyzję o sprowadzanie go ze schroniska. W schronisku by nie umarł z zimna i głodu. Ukarać i tego poobijanego durnia i decydenta z GOPR który podjął idiotyczne decyzję o ratowanie człowieka który jest i był bezpieczny w schronisku.
~dzik
2019-01-06 22:48:23
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 4
To jak na ringu, też go ratowali po nokaucie!!
~Waldi
2019-01-06 22:16:09
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 11
Trzeba być skoorwielem i życiowym patafianem żeby narażać życie i zdrowie ratowników bo patafianowi nie chciało się poczekać w schronisku na poprawę pogody. Jakim pajacem trzeba być żeby publicznie przed kamerami TVN tłumaczyć wezwanie ratowników tym że wezwał pomoc "żeby pieskowi nie zmarły łapki". Z resztą z niego taki jaki "bokser" to i taka stacja nim zainteresowana.
~//// - Kodeks Karny.
2019-01-06 22:02:43
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 11
Naraził życie ludzi (ratowników) będąc w bezpiecznym miejscu na śmierć lub uszczerbek na zdrowiu, byle mieć co pokazać w mediach w tym PRW? No chyba, że "Dom Śląski" to niebezpieczne miejsce, skąd potrzebna jest natychmiastowa ewakuacja. "Art. 160 § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Nie pozostaje mi nic innego niż zawiadomić organy ścigania.
~Maruda
2019-01-06 21:58:45
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wiadomość jakby ktos ważny umarl
~mario 69
2019-01-06 21:40:48
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
SŁABY W RINGU I JESZCZE SŁABSZY W TERENIE - ŚNIEŻKĘ ZDOBYWAM KIEDY CHCĘ - ALE CIENIASY NIE POTRAFIĄ
~Widzieliście jego buty?
2019-01-06 20:32:38
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 12
Adidaski. Żal d.... ściska. W lecie zakładam w górach buty trekkingowe a co dopiero zimą.....
~jigsawmuzak
2019-01-06 20:08:52
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 9
A co to znaczy utknął?Był w schronisku. Znowu podatkami zasponsorowałem ludzką.głupotę. Niecelebrytę pewnie.opieprzyliby za.zawracanie.łba.
~bez wiary
2019-01-06 18:49:03
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 5
a po jaką cholerę tam się pchał,co na to ochrona zwierząt???????????????nie zezwalam na opłatę za tę głupotę szpilki z moich podatków.MOŻE KTOŚ Z MOŻNOWŁADCÓW ZAINTERESUJE SIĘ TAKIMI GŁUPOLAMI??????????????????????????????????????????????
~kta
2019-01-06 18:28:05
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 4
Dlaczego prowadził psa na teren KPN?