Virez

Ewa Zając | Utworzono: 2009-03-30 12:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Fot. archiwum zespołu)

Ich muzyka oscyluje wokół pogranicza popu i rocka. Bliskie im jest też określenie "taneczny rock". - Nasza muzyka ma nieść radość. Chcemy mówić o życiu, miłości i zarażać ludzi pozytywną energią - deklarują.

Posłuchaj relacji Radia Wrocław o Virez:

A to konkursowa piosenka zespołu - "Znak":

Zobacz też stronę internetową Virez. I ich profil w Muzzo.pl.

REKLAMA
Dźwięki
Muzyczna Bitwa 2009: zespół Virez. Relacja Radia Wrocław.
Virez - "Znak"

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~czarny
2009-04-17 14:38:18
z adresu IP: (170.148.xxx.xxx)
Ocena: -1
fajny song. to pianinko robi swoje. Glos tez mi sie podoba
~flanela
2009-04-11 08:25:51
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 1
smak - pochwal się swoją kapelą o Wszechwładny hehe . Pitolenie to ty jak na razie uskuteczniasz i myslę , że oprócz pustej gadki przez neta nic w życiu nie robisz . Pieniaczy dla zasady jest sporo więc tak się nie afiszuj z tym boś nie jest oryginalny . Na szczęście masz te swoje black , death i inne kupiaste metalowe wymiociny i tego się stary trzymaj . Chłopaki , fajna muzyczka , lajtowa , wpadająca w ucho . Myślę , że jajka to macie aż nadto spore :) . Rytmik spoko , melodia także . Tak trzymać !
~smak
2009-04-01 11:37:10
z adresu IP: (195.66.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie jestem krytykiem , jestem jednym ze słuchaczy a to chyba do nas ma docierać twórczość artystyczna czy się mylę?? chyba mam prawo się wypowiadać i w końcu mam prawo do reakcji jeśli znowu mam słuchać pitolenia takiego samego jak non stop lecące w radio pitolenie??? wydaję mi się że jestem jedynym facetem w tej idiotycznej dyskusji więc nara nie gadam z babami . Dziewczynki piszcie dalej że chłopakii dają czadu może im w końcu jajka urosną
~Jdabelju
2009-03-31 09:27:12
z adresu IP: (170.148.xxx.xxx)
Ocena: 0
fresh and funky. swieza nuta, latwo wpadajaca w ucho.
~master
2009-03-31 08:39:49
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
Boysband
~slayer
2009-03-30 23:26:47
z adresu IP: (77.101.xxx.xxx)
Ocena: 0
ladnie graja. co robic...
~Miks
2009-03-30 23:21:26
z adresu IP: (82.43.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nuta rewelka! Tak dalej chlopaki! Mnie sie podoba i innym widze rowniez dodaliscie troche wiary i usmiechu :) Niech ten Virez sie dalej rozprzestrzenia! Positive!
~baraban
2009-03-30 23:05:06
z adresu IP: (80.54.xxx.xxx)
Ocena: 0
Napisze krótko, może i fajne chłopaki ale nie wklejam takiej muzy . Nic nowego takie tam pitolenie.
~krejzolka
2009-03-30 23:03:37
z adresu IP: (82.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
chlopaki - tak trzymac !!! dobra muze gracie - bardzo milo slucha sie waszej muzy ! jestem zdecydowanie na tak :D
~stachu
2009-03-30 23:03:00
z adresu IP: (89.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
jest ok ty "smak" a co ty krytyk jestes ?? ty smaka nie masz !! ekipa daje rade , podoba mi sie :) i pewnie nie tylko mi , wiec daj se sniana i siebie skomentuj ,ale nie tutaj , co bedziesz zasmiecal zycze powodzonka w dalszej pracy calej ekipie :)
~poziomka
2009-03-30 22:53:04
z adresu IP: (82.43.xxx.xxx)
Ocena: -1
na youtube tez sa :D wlasnie ogladam :D fajnie wygladacie
~Rogo Skandalista
2009-03-30 22:36:16
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
swietna muza ..konkretny lajcik widac że chlopaki sie znają na rzeczy !! Oby wiecej takich trafionych zespolów . Panie Smak proponuje posluchac utworów minimini napewno trafia a Pana gusta:)
~SaMaR
2009-03-30 22:21:08
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Panie Smak jak wolisz oglądać mongolski balet to oglądaj sobie jeżeli taka muzyka Ci sie nie podoba to twoja sprawa o gustach i guścikach się nie dyskutuje. Gracie Fantastycznie Muzyka Rytm i Teksty są genialne.Wlaśnie tak to co myślisz czujesz to przekazujesz to jest to :D Pozdrawiam SaMaR
~krytyk
2009-03-30 22:09:31
z adresu IP: (82.43.xxx.xxx)
Ocena: 1
podoba mi sie, taki lajcik. glos czysty, ale z taka lekka koncertowa chrypka. Tekst tez ok. Fajne przenosnie no i podoba mi sie co koles mowi. ja tez propaguje radosc!
~smak
2009-03-30 20:50:33
z adresu IP: (195.66.xxx.xxx)
Ocena: -1
większego czadu daję siedząc i dłubiąc w nosie heh... rambo, chłopcze, czadu to dają wielkie zespoły (nie bębę wymieniał bo pewnie ich nie znasz) a to jest zwykłe pierdnięcie kota po rabarbarze bezwonne w dodatku!
~Rambo
2009-03-30 20:04:30
z adresu IP: (82.43.xxx.xxx)
Ocena: 1
A mnie tam sie podoba! Chlopaki daja czadu i slychac wszystkiego po trochu! Mam nadzieje ze Mr Smak lubuje sie w Disco Polo badz muzyce Folkowej (Pan Wisniewski & co.) gdyz jego komentarz nie odnosi sie do Was chlopaki! Tak trzymac i 3mam kciuki!
~smak
2009-03-30 16:18:54
z adresu IP: (195.66.xxx.xxx)
Ocena: 1
czy ten perkusista zna inny rytm? kto napisał ten tekst? chyba Michał Wiśniewski bo to jego styl i wokal też brzmi jakby ściskał pośladki!! panowie stwórzcie coś oryginalnego bo takich zespolików jak Wy jest w każdym większym mieście około 30 , nie wiem kto wam wystawił taką ocenę , reasumując : żygi , flaki , rozgotowany makaron , ciepłe piwo , wolę oglądać mongolski balet . Wasza muzyka wywołuje mdłości , jest jak virez grypy żołądkowej , mam nadzieję że o Was nie usłyszymy już nigdy!!!