Volley zagra z mistrzem Polski

Bartosz Tomczak, BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-03-01 07:33

Ostatnie spotkania dla siatkarek Marka Solarewicza nie okazało się udane. Volley przegrał w trzech setach na wyjeździe z Pałacem Bydgoszcz. Chemik wygrał natomiast z KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim. W pierwszej rundzie fazy zasadniczej w bezpośrednim starciu na linii Wrocław-Police lepsze były mistrzynie kraju.

Siatkarki z Polic przegrały do tej pory zaledwie dwa spotkania i zajmują 1. miejsce w tabeli z 3 punktami przewagi nad zespołem z Rzeszowa. Liderką drużyny jest przyjmująca Bianka Busa, która zdobyła do tej pory 220 „oczek”. Siatkarki trenera Marka Solarewicza będą musiały szczególnie czujnie grać w piątek w przyjęciu, ponieważ policzanki są jednym z najlepiej zagrywających zespołów w LSK.

Siatkarki z Dolnego Śląska zajmują aktualnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Liderką wrocławianek jest niezmiennie Aleksandra Rasińska, która ma na swoim koncie 270 punktów. Dużym wzmocnieniem Volley Wrocław jest także Monika Potokar, która niedawno dołączyła do drużyny. Najmocniejszym elementem gry w dolnośląskim zespole jest zdecydowanie blok – wrocławianki zdobyły do tej pory 194 punkty tym elementem, natomiast policzanki 197.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.