Dołącz do rodziny Brave Kids

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2019-05-07 16:38 | Zmodyfikowano: 2019-05-07 16:40
A|A|A

fot. mat. prasowe

Dzieci przyjeżdżające do Polski w ramach Brave Kids przez dwa tygodnie mieszkają w domach polskich rodzin. W tym czasie będą brały udział w warsztatach artystycznych na Grabiszynku, które połączą kultury i tradycje odległe od siebie o tysiące kilometrów. Całość odbędzie się pod okiem polsko-irańskiego duetu: Mary Sadowskiej i Arasha Fattahi.

– Brave Kids są niesamowicie otwarte, spontaniczne, szybko nawiązują dobre relacje, a różnice kulturowe traktują jak skarbnicę inspiracji. Widać to w trakcie ich występów scenicznych, w czasie warsztatów, ale też w zwykłych sytuacjach na co dzień. Wcześniej sama gościłam dzieci i przekonałam się, że to najpiękniejsza część projektu. Dlatego tym mocniej zachęcam wszystkich do zaproszenia Brave Kids do siebie – mówi Iwona Frydryszak, producent wykonawczy projektu Brave Kids.Spotkanie organizacyjne dla rodzin goszczących odbędzie się 8 maja o godz. 17.00, w siedzibie Teatru Pieśń Kozła, przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu. Będzie to okazja, żeby dowiedzieć się więcej o grupach przyjeżdżających do Wrocławia i poznać wszystkie szczegóły projektu. Spotkaniu będzie towarzyszyć bazar wielokulturowych przedmiotów związanych z Brave Kids oraz Brave Festival. Dochód w całości zostanie przeznaczony na organizację tegorocznej edycji projektu.Informacje dotyczące rekrutacji rodzin są również dostępne u koordynatorów projektu w poszczególnych miastach. Kontakt do nich można znaleźć na stronie projektu: www.bravekids.eu.

Brave Kids 2019 w sześciu miastach

Przyjmij dzieci i młodzież, które przyjadą do Polski z całego świata. W tym roku młodzi artyści będą gościć u rodzin we Wrocławiu oraz w pięciu innych miastach. Spotkanie organizacyjne dla rodzin goszczących odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska w środę, 8 maja. 

Więcej informacji: www.bravekids.eu oraz www.facebook.com/BraveKids


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama