Sztuka w RWK: Szymon Brodziak, Karolina Balcer, Kościół Nihilistów i Triennale Rysunku [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-06-12 22:33 | Zmodyfikowano: 2019-06-12 22:53
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


W środowy wieczór Vivid Gallery zorganizowała spotkanie z Szymonem Brodziakiem, który przez zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata platformę One Eyeland uznany został za najciekawszego twórcę fotografii czarno-białej w tym roku. Chwilę po 16:00 spotkaliśmy się z Szymonem Brodziakiem i Joanną Woziwodzką.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od czwartku w BWA Studio oglądać będzie można wystawę "Teren prywatny". Posłuchaj rozmowy z wrocławską artystką Karoliną Balcer, która bada relacje przestrzeni prywatnej i wspólnej, kuratorem Pawłem Jarodzkim i Joanną Stembalską.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


"W 2019 konfliktem nuklearnym rozpocznie się Apokalipsa!" to tytuł wydarzenia, które w sobotę, w podziemiach Hali Targowej zorganizuje kolektyw artystyczny Kościół Nihilistów. W temat wprowadzili nas Paweł Baśnik, Justyna Baśnik Andrzejewska, Jędrzej Sierpiński i Nikita Krzyżanowska.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Rozpoczynające się w piątek Triennale Rysunku Wrocław 2019 to open call wystawa konkursowa pod hasłem „Weltschemerz”, wystawy zbiorowe i indywidualne, prezentacje, przeglądy, sympozjum naukowe, warsztaty oraz spotkania. Opowiedzieli o nich ze Stach Szabłowski, Daniela Tagowska, Aga Jarząb, Maciek Bączyk i Karel Doing.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama