#VolleyWrocław ma już cały skład na przyszły sezon

Wojciech Klich | Utworzono: 2019-06-15 06:45

Kinga Kasprzak to była reprezentantka kraju i trzykrotna medalistka mistrzostw Polski – z Muszynianką Fakro Muszyna zdobyła złoty, srebrny i brązowy medal rozgrywek (2011, 2012, 2013). Z tą samą drużyną triumfowała w Pucharze i Superpucharze Polski (2011) oraz w Pucharze CEV (2013). Od sezonu 2013/2014 przez wiele lat występowała na zagranicznych parkietach ligi chińskiej, tureckiej, fińskiej i izraelskiej.


W styczniu tego roku przyjmująca zasiliła szeregi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i szybko stała się znaczącą postacią tej ekipy. W zespole Frantiska Bockaya, Kasprzak popisywała się przede wszystkim mocną, skuteczną zagrywką.


#VolleyWrocław to waleczny zespół. Bardzo spodobało mi się jego zaangażowanie, pozytywna zadziorność, czego byłam świadkiem podczas meczów w lidze. Wydaje mi się, że personalnie to bardzo dobrze ułożony zespół z dużą chęcią walki o najwyższe cele. Jeśli będę mogła pomóc w realizacji tych celów, to będę bardzo szczęśliwa Pozdrawiam serdecznie kibiców i do zobaczenia w Orbicie – powiedziała Kasprzak.

Transferem Kingi Kasprzak #VolleyWrocław zakończył kompletowanie składu drużyny na przyszły sezon. Ekipa Wojciecha Kurczyńskiego będzie grać w następującym zestawieniu:

Atakujące: Aleksandra Rasińska, Roksana Irzemska

Rozgrywające: Natalia Gajewska, Dominika Mras

Przyjmujące: Natalia Murek, Klaudia Felak, Roksana Wers, Kinga Kasprzak

Środkowe: Magdalena Soter, Aleksandra Gancarz, Łucja Kuriata, Karolina Fedorek

Libero: Magdalena Kuziak, Karolina Pancewicz.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.