Zagłębie przegrało sparing z Wartą Poznań

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-06-29 15:21 | Zmodyfikowano: 2019-06-29 15:25

Mecz rozegrano na boisku w Lubinie. Jedynego gola w 63 minucie strzelił Krzysztof Biegański, który z bliskiej odległości pokonał Kacpra Bieszczada. Był to już trzeci sparing Zagłębie w tym tygodniu. Wcześniej piłkarze tego klubu zremisowali z drugoligowym Widzewem Łódź 1:1 i pokonali pierwszoligowca z Czech - FK Usti nad Labem 2:1.

KGHM Zagłębie Lubin - Warta Poznań 0:1 (0:0)

KGHM Zagłębie Lubin: Dominik Hładun (46' Kacper Bieszczad) - Bartosz Kopacz (72' Serafin Szota), Serafin Szota (46' Maciej Dąbrowski), Dominik Jończy, Saša Balić (46' Damian Oko) - Alan Czerwiński (72' Patryk Szysz), Bartosz Slisz (46' Łukasz Soszyński), Patryk Mucha, Filip Starzyński (46' Łukasz Poręba), 14. Saša Živec (46' Jakub Tosik) - Patryk Tuszyński (46' Rok Sirk).

Warta Poznań: (I połowa) Adrian Lis - Jakub Kuzdra, Bartosz Kieliba, Tomasz Boczek, Jakub Kiełb - Wojciech Fadecki, Michał Grobelny, Adrian Cierpka, Robert Janicki, Michał Jakóbowski - Łukasz Spławski. (II połowa) Adrian Laskowski - Jakub Kuzdra, Robert Obst, Aleks Ławniczak, Nikodem Fiedosewicz - Krzysztof Biegański, Artur Marciniak, Michał Grobelny (63' Dawid Markiewicz), Gracjan Jaroch, Michał Jakóbowski (80' Wojciech Fadecki) - Łukasz Spławski (68' Kajetan Szmyt).