Sztuka w RWK: Obrazy kulturysty w CUKRze, betonowe potwory w Bibliotechu i subiektywny kosmos na zdjęciach Maćka Bujko [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-08-21 19:30 | Zmodyfikowano: 2019-08-21 19:40
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


W niedzielę 25 sierpnia w CUKRze rozpocznie się wystawa Vasyla Netsko - malarza, a przy okazji byłego mistrza Ukrainy w kulturystyce. O wystawie i innych działaniach w Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju opowiedziały Sofiia Baianova i Yelyzaveta Nahorna.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Dwa dni wcześniej, w piątek w Bibliotechu na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się wernisaż wystawy "Betonowe potwory". O historycznych stadionach, które wrosły w tkanki miejskie Europy Wschodniej i kibicowskim stylu casuals mówił Dawid Szałankiewicz, redaktor naczelny Matchday Mag.

Posłuchaj całej rozmowy: 


 


Galerii u Agatki na Wyspie Tamka oglądać można ekspozycję "Blue Sands". O tym jak dziś odbieramy fotografię i jak funkcjonuje ona w środowisku internetowych archiwum porozmawiałem z autorem projektu Maćkiem Bujko.

Posłuchaj całej rozmowy:Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama