Daria Zawiałow w sali koncertowej Radia Wrocław

materiały prasowe, jk | Utworzono: 2019-10-21 12:35 | Zmodyfikowano: 2019-10-24 10:19
A|A|A

fot. materiały prasowe

Daria Zawiałow to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.

W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze żeby przebić te osiągnięcia. „Szarówka”, singiel promujący płytę już podbił szczyty list przebojów.

Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Gościła na największych polskich festiwalach a jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy!

Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku" oraz "Album roku alternatywa". Radio Wrocław- zapraszamy.

Daria Zawiałow
7 marca 2020, godz. 19.00
Sala Koncertowa przy Karkonoskiej 10
Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama