Kolorowo i na sportowo. Za nami Bieg Halloween Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-10-27 16:44 | Zmodyfikowano: 2019-10-27 16:44
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Najważniejszym sportowym wydarzeniem był bieg na dystansie 5 km. Zwyciężył w nim Kamil Gruszczyński (czas 18,57 min.). Wśród pań najszybciej trasę pokonała Danuta Piskorowska (20,41).

Pełne wyniki TUTAJ

Większość uczestników start traktowała bardzo poważnie, sporo osób chciało osiągnąć dobre wyniki. Liczyła się jednak także dobra zabawa. Nie zabrakło halloweenowych akcentów: podświetlanych dyni, efektów dźwiękowych, upiornych przebrań.

Dla wszystkich przygotowaliśmy pakiety startowe, a na mecie czekała gorąca zupa-krem z dyni i okolicznościowe medale. Nagrodziliśmy trzy pierwsze miejsca w kategorii kobiet i trzy pierwsze miejsca w kategorii mężczyzn. Dla najlepszych były karnety narciarskie do Zieleniec Ski Arena i Karpacz Ski Arena, bilety do kina, zaproszenia na koncerty w Radiu Wrocław i zestawy gadżetów.

Dodatkową atrakcją był konkurs na najciekawsze, najbardziej zaskakujące przebranie halloweenowe. Wybraliśmy pięć kreacji, których autorzy zostali uhonorowani nagrodami: biletami do kina na wybrany seans i upominkami od Radia Wrocław.

O profesjonalną rozgrzewkę biegaczy zadbała jak zawsze trenerka Weronika Machowska-Krupa, która była pod wrażeniem fantastycznych przebrań uczestników:

Odbył się bieg główny, ale też mogli się zaprezentować najmłodsi wrocławianie i goście spoza Wrocławia. Wszystko dzięki zmaganiom w Biegu Krasnala na kilkusetmetrowym dystansie.

REKLAMA
Reklama