Volley Wrocław podejmie dziś Pałac Bydgoszcz

| Utworzono: 2019-12-17 06:36 | Zmodyfikowano: 2019-12-17 06:36

Nastroje w zespole Wojciecha Kurczyńskiego są bardzo bojowe. Drużyna liczy, że w dzisiejszym spotkaniu uda się zainkasować komplet punktów. W wygranej ma pomóc Aleksandra Rasińska, która jest jedną z najlepiej punktujących zawodniczek nie tylko wrocławskiej drużyny. Jej wysoka forma została zauważona w kraju, czego dowodem jest powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski.

Drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz do Wrocławia przyjedzie podrażniona swoją ostatnią porażką na własnym parkiecie z ekipą z Legionowa. Bez wątpienia to może być duży impuls, który pomoże w osiągnięciu korzystnego rezultatu. Trener Piotr Matela na pewno liczy na dobry występ Anny Stencel i Marty Ziółkowskiej, które w przegranym meczu prezentowały się najlepiej.

Faworytem jest Pałac, który w jedenastu spotkaniach zgromadził na swoim koncie 15 punktów i zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli. Volley jest przedostatni w lidze z dorobkiem 5 punktów w dziesięciu spotkaniach. Mimo niekorzystnej statystyki, wrocławianki wierzą w końcowy sukces. Nasz zespół ma małe problemy zdrowotne, ale jest bojowo nastawiony do starcia a na ostatnim treningu przed meczem drużyna tryskała dobrym humorem.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.