Dobrze zakończyć rok 2019. Volley Wrocław podejmie PTPS Piła

| Utworzono: 2019-12-22 07:30 | Zmodyfikowano: 2019-12-22 07:31

Spotkanie z pilankami będzie meczem nie tylko zamykającym rok 2019, ale też kończącym pierwszą fazę rundy zasadniczej LSK. Od nowego 2020 roku będziemy się mierzyć w meczach rewanżowych.

W zespole gości największym zagrożeniem będzie Paula Słonecka i Żaneta Baran, czyli najlepiej punktujące zawodniczki. Drużyna z Piły na ten moment ma na swoim koncie siedem porażek i cztery zwycięstwa, ale za to udało jej się zwyciężyć między innymi BKS Stal Bielsko-Biała i ŁKS Commercecon Łódź. W tabeli niedzielny rywal wrocławianek znajduje się na 9. pozycji z liczbą 12 punktów na koncie.

- Nie jest ważne, kto gdzie stoi w tabeli. I też nie ma co oceniać, czy gramy z Kaliszem, Radomiem, Bydgoszczą czy Piłą, bo mecz meczowi nie równy. Ta liga potrafi wszystkich zaskoczyć - uważa Aleksandra Rasińska.

Po wtorkowym zwycięstwie nad Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz nastroje w ekipie Wojciecha Kurczyńskiego są bojowe.

- Nastawienie przed niedzielnym meczem mamy bardzo dobre! Chciałybyśmy pojechać na święta w jak najlepszych nastrojach, bo od razu po meczu mamy już wolne. Zrobimy wszystko, żeby przy wigilijnym stole siedzieć i móc sobie szczerze powiedzieć, że zrobiłyśmy tyle, ile się dało. Czy to będzie wygrana czy przegrana - nieważne. Jeżeli zostawimy serducho na boisku, będzie dobrze – mówi atakująca Volley Wrocław.

Mecz rozpocznie o godzinie 20:30 we wrocławskiej hali Orbita. Biletem wejścia na spotkanie może być karma dla zwierząt. Pełną listę rzeczy, które można przynieść w ramach akcji zbiórki dla zwierząt można znaleźć na https://www.schroniskowroclaw.pl/pomoc-materialna.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.