Ratownicy górscy załamują ręce. Turyści kompletnie nieprzygotowani do wypraw w Karkonosze

Piotr Słowiński, mk | Utworzono: 2020-01-10 07:35 | Zmodyfikowano: 2020-01-10 07:37
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Naczelnik Sławomir Czubak mówi dość. Turyści powinni odpowiadać za to, co robią:

Karkonoski GOPR miał prawie 600 wyjazdów w 2019 roku. Każdego roku ma ich więcej. Ratownicy z Karkonoszy obsłużyli prawie 40 procent wszystkich górskich wypadków, do jakich doszło w Polsce poza Tatrami. Wielu można by uniknąć:

Czekamy na Wasze telefony po godz. 16:00.
tel:+48713399060

Ratownicy postulują, by akcje turystyczne spowodowane przez lekceważących zasady bezpieczeństwa wędrowców wiązały się z finansowymi konsekwencjami. Jak podkreśla naczelnik Czubak, być może przez kieszeń da się dotrzeć do świadomości turystów.

Kolejne akcje uświadamiające zagrożenia i przepisy w górach GOPR planuje wspólnie z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Jak dotąd nie przyniosły one jednak zadowalających efektów.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianka
2020-02-21 02:07:16
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Panicz
2020-02-21 02:04:51
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 13
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-02-21 02:04:20
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Matheo Hibsh
2020-02-21 02:03:54
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-02-21 02:03:30
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-02-21 02:03:11
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 16
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~ratownik
2020-02-21 02:02:52
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 13
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~barany z Wsiocławia
2020-02-21 02:02:30
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 14
Głupie toto te "miastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-02-21 02:02:10
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 16
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena z karkonoszy
2020-02-21 02:01:49
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~ceprom stop!
2020-02-21 02:01:28
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 13
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Arek
2020-02-21 02:01:08
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 14
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~góral
2020-02-21 02:00:45
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Stanisław
2020-02-21 02:00:24
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 14
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~UWAGA UWAGA
2020-02-21 01:59:59
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 16
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Hrabia Kłodzki
2020-02-21 01:59:36
z adresu IP: (219.100.xxx.xxx)
Ocena: 14
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Esperal dla górali
2020-02-20 23:31:58
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Bardzo bardzo wielu słabiutko zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Bożena z karkonoszy
2020-02-20 23:30:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę co by nie mówić, jednak zmienić zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~Panicz
2020-02-17 05:13:08
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~ratownik
2020-02-17 05:12:44
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-02-17 05:12:13
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 15
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~marta
2020-02-17 05:11:52
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~barany z Wsiocławia
2020-02-17 05:11:34
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena z karkonoszy
2020-02-17 05:11:18
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-02-17 05:11:00
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-02-17 05:10:42
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 15
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~barany z Wsiocławia
2020-02-17 05:10:19
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~Matheo Hibsh
2020-02-17 05:10:01
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-02-17 05:09:41
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-02-17 05:09:21
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-02-17 05:09:01
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~barany z Wsiocławia
2020-02-17 05:08:44
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "miastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-02-17 05:08:26
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena z karkonoszy
2020-02-17 05:08:05
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~ceprom stop!
2020-02-17 05:07:40
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Arek
2020-02-17 05:07:24
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~góral
2020-02-17 05:07:07
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Stanisław
2020-02-17 05:06:49
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 14
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~UWAGA UWAGA
2020-02-17 05:06:31
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Hrabia Kłodzki
2020-02-17 05:06:11
z adresu IP: (185.128.xxx.xxx)
Ocena: 12
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Bożena z karkonoszy
2020-02-16 22:14:06
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę co by nie mówić jednak zmienić zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~gurol z karkonoszy
2020-02-16 22:12:14
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -17
Niestety, muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem wioski w okolicach Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Podwójny esperal dla tych
2020-02-16 22:10:40
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Bardzo wielu słabiutko zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Hrabia Kłodzki
2020-01-27 01:29:36
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:22:07
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Stanisław
2020-01-27 01:21:45
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~góral
2020-01-27 01:21:24
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Arek
2020-01-27 01:20:58
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~ceprom stop!
2020-01-27 01:20:37
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Panicz
2020-01-27 01:18:41
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę zgodzić się jednak z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-27 01:18:18
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-27 01:17:53
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:17:33
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-27 01:17:12
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:16:49
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:16:30
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-27 01:15:55
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:15:32
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:15:13
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:14:51
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-27 01:14:30
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:14:03
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~marta
2020-01-27 01:13:44
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:13:26
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-27 01:13:03
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:12:39
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-27 01:12:15
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-27 01:11:47
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:11:25
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA!
2020-01-27 01:10:57
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Esperal dla górali
2020-01-26 23:47:07
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Wielu słabiutko zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Ratownicy przepraszają
2020-01-26 23:44:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
My zwykli ratownicy też bardzo mocno przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~UWAGA UWAGA
2020-01-26 23:43:45
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
~UWAGA UWAGA 2020-01-16 11:46:37 z adresu IP: (89.64.xxx.xxx) UWAGA NA kompletnego DEBILA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Bożena
2020-01-26 23:42:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę zgodzić się jednak z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-19 13:41:49
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-19 13:41:25
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:41:05
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-19 13:40:40
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:40:14
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:39:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-19 13:39:26
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:38:36
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:36:56
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:36:11
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-19 13:35:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:35:38
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~marta
2020-01-19 13:35:21
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 14
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:35:03
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-19 13:34:42
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:34:08
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-19 13:33:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-19 13:33:37
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:33:23
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:33:07
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 16
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Glatzer
2020-01-19 11:07:42
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -17
Zbyt proste chłopki roztropki powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~Bożena
2020-01-19 10:58:43
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~UWAGA lokalny DEKIEL
2020-01-19 10:54:14
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
UWAGA NA DEKLA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Ratownicy przepraszają
2020-01-19 10:52:42
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
My ratownicy też bardzo mocno przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~Mathias Wrocław
2020-01-19 10:51:03
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Turysta
2020-01-19 10:50:05
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem wioski w okolicach Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Chłopek "górol"
2020-01-19 10:48:29
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Arcyczcigodni Państwo Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 00:41:04
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 00:40:48
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-01-19 00:40:31
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Matheo Hibsh
2020-01-19 00:39:55
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 00:39:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 00:39:16
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-19 00:39:01
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 00:38:39
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-01-19 00:38:18
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-19 00:37:59
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 00:37:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Pró bowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Roztropek z gór
2020-01-18 22:54:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Czcigodni Państwo Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Turysta
2020-01-18 22:53:01
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wielmoznych Państwa Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem zapadłej wiochy spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-17 01:35:06
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło.
~Glatzer
2020-01-17 01:34:33
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Matheo Hibsh
2020-01-17 01:11:52
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:11:37
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~ratownik
2020-01-17 01:11:03
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:10:51
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:10:39
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-17 01:10:24
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-17 01:10:08
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:09:56
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-17 01:09:30
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:09:16
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:09:00
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-17 01:08:41
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-17 01:08:12
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:07:56
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-17 01:07:31
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:07:13
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:05:04
z adresu IP: (217.20.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Turysta
2020-01-16 22:54:15
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem zapadłej wiochy spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Mathias Wrocław
2020-01-16 22:52:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIEśNIAKI, proste chłopki roztropki powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~ćwierćintegenci ze wsi
2020-01-16 22:50:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -11
Czcigodni Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Bożena z MPSu
2020-01-16 22:47:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Szanowni i Wielmożni Państwo Wrocławianie wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Glatzer
2020-01-16 22:46:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Muszę jednak zmienić zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~Ratownicy przepraszają
2020-01-16 22:45:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
My ratownicy też bardzo przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~Matheo Hibsh
2020-01-16 13:00:31
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-16 12:58:39
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-16 12:57:09
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-16 12:55:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-16 12:52:52
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-16 12:51:06
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~ratownik
2020-01-16 12:05:25
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
My ratownicy też przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~~Glatzer
2020-01-16 11:55:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Muszę jednak zmienic zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~UWAGA UWAGA
2020-01-16 11:46:37
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
UWAGA NA DEBILA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Glatzer
2020-01-15 23:25:08
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 23:23:45
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-15 23:22:53
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Panicz
2020-01-15 23:18:53
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 23:17:28
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 18:49:10
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
UWAGA NA DEBILA/TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Górale na kolanach
2020-01-15 18:47:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~marek
2020-01-15 17:49:45
z adresu IP: (217.20.xxx.xxx)
Ocena: 11
GOPR powinien przestać ratować idiotów z dużych miast (głównie z Wrocka, bo z tego miasta najwięcej ich sie pcha w góry w święta). Pozwolić działać ewolucji, ona już zrobi swoje. A miszczom kierownicy z DW wlepiać mandaty za samą próbę wjazdu do Karpacza. Niech na piechotę chodzą albo PKS-em jak nie potrafią kierować swoimi ruplami.
~najazd idiotów zWrocławia
2020-01-15 17:48:54
z adresu IP: (103.136.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Dolnoślązak
2020-01-15 17:47:05
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Wieś Wsiocław wylęgła na wyjątkowo długie Święta w góry i od razu artykuł o ofermach nie umiejących się zachować w górach. Takie same ofermy na drogach w autach. Wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie dla wszystkich idiotów z Wsiocławia!
~Matheo Hibsh
2020-01-15 17:44:42
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 17:42:58
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 17:40:52
z adresu IP: (185.86.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Przepraszamy Wrocławian
2020-01-15 15:06:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wrocławianie wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Dariusz
2020-01-15 14:58:45
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIESNIACZKI powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~Słabo rozgarnięty "g
2020-01-15 14:57:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem strasznej dziury pod Karkonoszami, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.......
~Damian
2020-01-15 12:45:24
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 9
GOPR powinien przestać ratować idiotów z dużych miast (głównie z Wrocka, bo z tego miasta najwięcej ich sie pcha w góry w święta). Pozwolić działać ewolucji, ona już zrobi swoje. A miszczom kierownicy z DW wlepiać mandaty za samą próbę wjazdu do Karpacza. Niech na piechotę chodzą albo PKS-em jak nie potrafią kierować swoimi ruplami.
~najazd idiotów zWrocławia
2020-01-15 12:44:11
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Dolnoślązak
2020-01-15 12:42:15
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Wieś Wsiocław wylęgła na wyjątkowo długie Święta w góry i od razu artykuł o ofermach nie umiejących się zachować w górach. Takie same ofermy na drogach w autach. Wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie dla wszystkich idiotów z Wsiocławia!
~Matheo Hibsh
2020-01-15 12:40:20
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 12:38:20
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 12:36:10
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Małgorzata
2020-01-15 09:08:15
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIESNIAKI powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~GŁUPIE MY SOM TE GÓRALE
2020-01-15 09:05:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.......
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 09:04:12
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Małgorzata
2020-01-15 05:01:23
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wrocławianie powinni mieć w ogóle zakaz wstępu w góry. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach swoim brakiem umiejętności jazdy, to jeszcze to samo ryzyko powodują w górach, czego dowodzą opinie ratowników. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się w góry.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 04:56:39
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "miastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 04:56:26
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~Paweł Kukurowski
2020-01-15 04:54:24
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 8
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~ratownik
2020-01-15 04:51:28
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Matheo Hibsh
2020-01-15 04:49:35
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 04:46:22
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 04:44:45
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Turysta
2020-01-15 01:32:35
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-15 01:31:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~ ~barany te "górale&
2020-01-15 01:30:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Głupie toto te "górale" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do Państwa z Wrocławia proste chłopki jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że Państwu z Wrocławia pańszczyznę latami oddawac musieli.
~barany na szlakach
2020-01-14 22:28:16
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
zidiocenie społeczeństwa polskiego postępuje w najlepsze, zryjcie śmieci od niemca, pracujcie w korpo, wolny czas w szklanej galerii, tyle do życia wsiocławiaczki potrzebujecie. nie przyjeżdżajcie w góry z tego Wsiocławia bo tylko wstyd przynosicie sobie i innym. zostawcie góry tym co mają mózg, a nie siano.
~Bożena
2020-01-14 22:24:18
z adresu IP: (178.73.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Matheo Hibsh
2020-01-14 22:19:27
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Matheo Hibsh
2020-01-14 22:15:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~ratownik
2020-01-14 17:13:31
z adresu IP: (94.140.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Panicz
2020-01-14 17:03:41
z adresu IP: (5.2.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Turysta
2020-01-14 16:04:06
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem okolic Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Panicz
2020-01-14 12:52:41
z adresu IP: (185.216.xxx.xxx)
Ocena: 10
Skoro mieszkańcy Wrocławia nie potrafią zachować się w górach, to po prostu nie wpuszczać ich w góry. Najlepiej, żeby w ogóle nie wyjeżdżali poza swoją pipidówę.
~Panicz
2020-01-14 10:48:33
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Widzę ,że jakiś zakompleksiony dureń sie pode mnie podszywa. Otóż nie, turyści z Wrocławia utrzymują ten cały GOPR wszak opłaty z wejścia do parku w sporej części lądują w kieszeni GOPRu. Sporą część kasy ciągną tez z budżetu czyli pieniędzy zrabowanych obywatelom którzy nawet nie wiedzą gdzie są karkonosze. Najlepsze jest to ,że niektórym ciągle mało . Narzekanie na Wrocławian czyli turystów z których miejscowa ludność żyje a GOPR ma w ogóle jakieś zajęcie i kupę forsy to połączenie bezczelności lokalsów ich pazerności na pieniądze ze zwykłą głupotą mającą korzenie w chorobie alkoholowej. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Panicz
2020-01-13 23:02:19
z adresu IP: (51.77.xxx.xxx)
Ocena: 9
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Arek
2020-01-13 21:31:04
z adresu IP: (94.140.xxx.xxx)
Ocena: 11
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~turysta
2020-01-13 14:22:07
z adresu IP: (141.98.xxx.xxx)
Ocena: 13
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Max
2020-01-13 13:14:41
z adresu IP: (45.11.xxx.xxx)
Ocena: -10
Czytam wasze komentarze i ręce opadają nie każdy z rejestracją DW jest z Wrocławia , będąc ostatni raz w Karkonoszach więcej widziałem tablic z po za Dolnegośląska. Równie dobrze w ten sam sposób można powiedzieć o ludziach przyjeżdżających do Wrocławia i poruszających się fantastycznie po mieście. W każdej społeczności są dobrzy i źli i nie można od razu wrzucać wszystkich do jednego worka.
~Stanisław
2020-01-13 03:33:24
z adresu IP: (104.200.xxx.xxx)
Ocena: 11
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~Glatzer
2020-01-12 13:25:52
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Wojtek
2020-01-12 04:21:51
z adresu IP: (185.222.xxx.xxx)
Ocena: 11
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Małgorzata
2020-01-11 20:18:11
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wrocławianie powinni mieć w ogóle zakaz wstępu w góry. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach swoim brakiem umiejętności jazdy, to jeszcze to samo ryzyko powodują w górach, czego dowodzą opinie ratowników. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się w góry.
~wędrowiec
2020-01-11 18:57:01
z adresu IP: (85.159.xxx.xxx)
Ocena: 12
Jak widzę w górach panienki w szpilkach z Wrocławia i paniusie w trampach z Wrocławia to mi się rzygać chce. Nic dziwnego, że ratownicy też nie cierpią tej hołoty.
~Daro
2020-01-11 18:46:13
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Za wezwanie bez uzasadnienia lub turysta w butach letnich mandat 2000 zł lub więcej to żarty co widać na szlakach
~Bożena
2020-01-11 14:49:22
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Roman
2020-01-11 14:45:54
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło.
~Maciek
2020-01-11 13:50:17
z adresu IP: (89.238.xxx.xxx)
Ocena: 12
Obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich pseudoturystów z Wrocławia! Albo dowalić im takie mandaty żeby posrali się ze strachu zanim kolejny raz pojadą w góry.
~Arek
2020-01-11 12:20:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
Czytam te komentarze i poza kilkoma wpisami , jedna wielka sieczka i nienawiść. GOPR jest powołany do ratowania ludzi - ale ich nie ma tysiąc ratowników, by jeździć/chodzić do każdego idioty, który idzie w góry i nie wie nawet gdzie idzie i jaka będzie pogoda. A co będzie jeśli ci ratownicy, którzy mogliby uratować naprawdę potrzebującego będą się musieli wcześniej zająć idiotą, co sam prowokuje niebezpieczeństwo albo bezpodstawnie wzywa pomocy (vide "słynna" pani na Morskim Oku co ją kolana bolały...) ? Tu już nie chodzi nawet o braki kondycyjne tzw.turystów czy braki sprzętowe. Tu chodzi o elementarne rozpoznanie terenu, przeczytanie byle notki w necie o miejscu gdzie się chce iść. Nie uważam siebie za autorytet górski, ale znam Karkonosze całkiem nieźle i wiele już tu widziałem na szlakach. Dwa przykłady. Pierwszy bardziej medialny i szerzej znany - "popisy" Szpilki w ubiegłym roku wraz z pieskiem na Równi pod Śnieżką i ich ewakuacja przez GOPR z Domu Śląskiego skuterami śnieżnymi... Pamiętam do dziś, że czytając to o mało się nie zesikałem ze śmiechu, oglądając przy tym zdjęcia nóg owijanych taśmą przez kompana Szpilki. Drugi przykład - sam widziałem ludzi, którzy w butach typu adidasy, normalnym codziennym ubiorze, często bez rękawiczek prą wbrew logice na Śnieżkę w zimie. Rozumiem, że każdy ma marzenia i każdy chce sobie lub innym coś udowodnić, jednak praw fizyki się nie przeskoczy... Trudno robić bohatera z kogoś kto np. przy nasilających się objawach choroby wysokogórskiej i postępującej ślepocie śnieżnej ( tu nie o Karkonoszach) prze uparcie do góry... Czy warto ratować kogoś, kto sam siebie nie szanuje i nie szanuje swojego życia...? To jest sedno sprawy.
~zdebilenie
2020-01-11 11:24:40
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
zidiocenie społeczeństwa polskiego postępuje w najlepsze, zryjcie śmieci od niemca, pracujcie w korpo, wolny czas w szklanej galerii, tyle do życia poloczki potrzebujecie
~Wiwaldi
2020-01-11 10:21:35
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -11
Jestem z Wrocławia i od wielu lat przyjeżdżam w Karkonosze zawsze dobrze przygotowany. Z moich obserwacji wiem jedno Nie ma innego sposobu jak kary za ewidentne łamanie przepisów i ratownicy powinni mieć takie prawo. Głupota części turystów jest tak wielka, że tylko kary i ubezpieczenia obowiązkowe zmuszą przynajmniej część z nich do zastanowienia się. W ramach solidarności z Wrockiem przyjeżdżają również turyści z Wielkopolski, Zachodniopomorskie, Mazowieckie,
~Obojetne
2020-01-11 09:21:08
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 7
Proszę wprowadzić opłaty za akcje ratunkowe, chłopakom i ogólnie ratownikom w Polsce należy się godne życie. Są ubezpieczenia dla tych co nie chcą płacić gotówką.
~góral
2020-01-11 03:43:15
z adresu IP: (141.98.xxx.xxx)
Ocena: 13
To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry.
~Halina
2020-01-11 03:31:09
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 17
Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wojtek
2020-01-10 22:57:28
z adresu IP: (58.232.xxx.xxx)
Ocena: 12
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~adam
2020-01-10 22:32:50
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: -10
Jak się Panu Czubakowi nie podoba to niech się wycofa z ratownictwa ochotniczego. Nie pochwalam postępowania takich turystów których opisuje, ale musi przyjąć do wiadomości że coraz więcej ludzi nieodpowiedzialnych będzie w górach. Skoro chciałby za wszystko co zrobi otrzymać pieniądze to niech idzie do normalnego zakładu pracy i tam się ich domaga, za wykonaną prace oczywiście. Poza tym GOPRu jest finansowany z MSWiA i to właśnie z te pieniądze powinien ratować ludzi a nie lamentować aby akcje w górach były odpłatne. Ratownicy Górscy pełnią tą służbę z pasji i jestem pewien że większość z nich się z Czubakiem nie zgadza.
~Turysta
2020-01-10 21:40:51
z adresu IP: (104.200.xxx.xxx)
Ocena: 13
Policjanci też załamują ręce jak DW wyjeżdża na ulice. Ta sama hołota.