120 km/h w centrum Wrocławia. Pijany gnał przez miasto [WIDEO]

TVN24, tvn24.pl, d | Utworzono: 2020-01-21 19:28 | Zmodyfikowano: 2020-01-21 19:29
A|A|A

Zdarzenie zostało zarejestrowane w centrum Wrocławia. Mężczyzna jechał środkiem jezdni, ignorował sygnalizację świetlną i niemal potrącił przechodnia na przejściu dla pieszych.

Jak informuje TVN24, do wypadku nie doszło dzięki pasażerowi. Gdy przejeżdżali obok policyjnego radiowozu, ten szarpnął kierowcę, po czym samochód przejechał przez pas zieleni i zatrzymał się na sygnalizatorze świetlnym. Wtedy pasażer wysiadł i wyciągnął kierowcę z auta - czytamy na portalu TVN24.pl.

- Podczas rozmowy z mężczyznami na jaw wyszedł powód całego zamieszania. Jeden z nich poinformował policjantów, że kilka minut wcześniej zamówił usługę transportową za pomocą popularnej aplikacji. Na miejsce przyjechała toyota, za kierownicą której siedział 28-letni obywatel Ukrainy. Podczas przejazdu pasażer zwrócił uwagę na niebezpieczny styl jazdy kierującego pojazdem. Niepokojący był też silny zapach alkoholu, unoszący się w samochodzie - tłumaczył w rozmowie z TVN24 Krzysztof Marcjan z biura prasowego wrocławskiej policji.

Jak się okazało, kierowca był nietrzeźwy. Miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i został zatrzymany.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~lola
2020-01-29 11:58:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po jakiemu pisze " komentatorka ''Zuzu? Jak można tolerować taki język?co to za kobieta?
~rei
2020-01-24 09:42:25
z adresu IP: (89.25.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brak fotoradarów na drogach dojazdowych do centrum oraz brak wieczornych patroli z radarami. Efekt? Np. ul. Strachocińska godziny 20.00-6.00 ilość pojazdów przekraczających min 2-krotnie dozwoloną prędkość (40km/h) to co najmniej kilkadziesiąt dziennie.
~Zuzu
2020-01-22 09:49:04
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wiele razy jeździłam nocą z polskimi taksówkarzami wracając z pracy (po 22 pracodawca nam zamawiał taksy do domu) i muszę powiedzieć, że jadąc ul. Kosmonautów, gdzie jest las z jednej strony i pola z drugiej, zwierząt w ciula biegających po drodze, kierowca zapieprzal 100-150km/h, bo żebym była szybciej w domu. I mimo że zwracałam im uwagę, że jest ograniczenie, że o tej porze dziki biegają po tej drodze, nie zwalniali. Jeden jedyny kierowca który zwolnił po mojej uwadze był właśnie Ukraincem, po czym przeprosił i stwierdził że mam rację-lepiej dojechać kilka minut później niż nie dojechać wcale. Podsumowując polscy kierowcy są jeszcze gorsi niż imigranci, bo cwaniakują będąc na swoim terenie.
~Bohdan
2020-01-22 08:16:44
z adresu IP: (78.137.xxx.xxx)
Ocena: 7
Kiedy widzę takie aktualności, mi wstyd że my z nim z jednego kraju. Deportację na 10 lat minimum!
~ambul
2020-01-22 05:42:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ktoś, kto ich wpuścił do Europy bez wiz pewnie pęka z dumy... Ratują gospodarkę.... Gdzieś mają własne państwo.... Korupcja i pijaństwo...
~abc
2020-01-21 22:30:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Kto normalny wsiada do samochodu za kierownicą którego siedzi Ukrainiec? Przecież to proszenie się o kłopoty. Nie dość, że wiecznie jeżdżą napruci, bo u nich to normalka, to oni w większości nawet praw jazdy tak naprawdę nie mają, bo u nich się je kupuje jak bułki w sklepie. Pokupują u siebie na lewo prawa jazdy, a potem przyjeżdżają do nas pracować jako kierowcy. I nie tylko w Uberze, ale także np w komunikacji autobusowej, a potem autobusy MPK też jak nie zapier*alaja po skrzyżowaniach na czerwonym świetle, to jeżdżą po chodnikach tak jak ostatnio. Masakra co się zaczyna dziać też i w naszym kraju. Nie da się już kawałka miasta przejść, żeby nie usłyszeć jak ktoś pier*oli po rusku, czy tam ukraińsku.
~Komentarz został usunięty
2020-01-21 22:05:24
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 4
Komentarz został usunięty
~lol
2020-01-21 21:55:25
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 12
UBEREM JUŻ ZAKOŃCZYŁAM DAWNO JEŹDZIĆ! D R A M A T!!!!!
~mieszkaniec
2020-01-21 21:22:03
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ale film to jakaś pomyłka , ściema !!!!! Gdzie ten pirat ??????//
~fakt man
2020-01-21 21:04:47
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -2
widziałem film z calej trasy w zadnym momencie nie jedzie 120km/h maks 100 km/h Wiadomo tragedia zachowanie i do pierdla z nim!, ale po co kłamacie? i jeszcze bardziej wymyślacie dodając km? a przechodzień na pasach wkroczył na czerwonym on miał zielone ;)
~pieszy
2020-01-21 19:34:25
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 9
Policja powinna częściej sprawdzać taksówki. I kierowców i ich wozy.
~Grzegorz
2020-01-21 19:31:12
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
To w końcu uber, czy taksa?