Porażka Gwardii Wrocław we własnej hali

WK, mat. prasowe | Utworzono: 2020-02-10 07:01

KFC Gwardia Wrocław wciąż nie jest pewna udziału w play-offach. Ten mecz miał przybliżyć wrocławian do zakładanego przed sezonem celu. W pierwszym spotkaniu to Gwardziści okazali się lepsi na wyjeździe i wygrali 3:1. Teraz Krispol odwdzięczył się tym samym.

Pierwszy set nie zapowiadał porażki. Wrocławianie wygrali 25:20 i wydawało się, że kontrolują przebieg spotkania. Kolejne sety padły jednak łupem przyjezdnych. Wrocławianie mieli mniej szczęścia, a w kluczowych akcjach zabrakło chłodnej głowy. Mecz był ciągle na styku, ale to Krispol zdobył cenne trzy punkty.

Tym samym wrocławianie spadli na 8. miejsce w tabeli 1. Ligi. Do czwartej Lechii Tomaszów Mazowiecki tracą jednak tylko 3 punkty. Okazja na odrobienie ich już w sobotę, bo to właśnie z tomaszowianami zmierzy się Gwardia. Początek meczu w Hali Orbita o 15:00.