Jarosław Hipner trenerem piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-04-01 07:00
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Jarosław Hipner od sezonu 2020/2021 będzie pierwszym trenerem Zagłębia Lubin. Zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Jaszkę, którego był asystentem.

Hipner pracę z Zagłębiem Lubin rozpoczął w sezonie 2003/2004. W tym czasie pracował ze wszystkimi grupami młodzieżowymi, w tym z młodzikami, juniorami młodszymi i juniorami, prowadził także drugą drużynę Zagłębia, występującą wówczas w rozgrywkach drugiej ligi.

W sezonie 2017/2018 Hipner rozpoczął współpracę z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin, będąc asystentem Bartłomieja Jaszki. W ubiegłym sezonie Zagłębie uplasowało się na siódmym miejscu, a młody lubiński team był określany mianem rewelacji rozgrywek.

Dziękuję klubowi za zaufanie i powierzenie mi roli pierwszego szkoleniowca. Będę kontynuował drogę, którą Zagłębie Lubin obrało kilka lat temu, czyli gra młodymi, perspektywicznymi graczami, którzy będą wspierani przez doświadczonych kolegów. Chcę, żebyśmy odnosili sukcesy i cieszyli się grą na parkiecie – mówi Jarosław Hipner.

Jarosław Hipner jako pierwszy trener drużyny, to kontynuacja obranego przez nasz lub kierunku gry młodymi zawodnikami, podpartymi kilkoma doświadczonymi graczami. Chcemy kontynuować obraną przez nasz jakiś czas temu drogę i osiągać coraz lepsze wyniki – mówi Witold Kulesza, prezes Zagłębia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama