Wrocławskie szpitale otrzymają finansowe wsparcie

Malwina Gadawa, WK | Utworzono: 2020-04-03 19:23 | Zmodyfikowano: 2020-04-03 19:25
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zdecydował, że miasto przeznaczy na ten cel 400 tys. zł. Na co konkretnie zostaną wydane pieniądze?

Prezydent podsumował, że do tej pory miasto przeznaczyło blisko 5 mln zł na pomoc wrocławskim szpitalom. Z tych pieniędzy kupiono m.in. dwie karetki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2020-04-04 12:46:17
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 223
Nad miastem dumnie stoi Pajac Arlekin. Wiekopomny pomnik panującej ekipy za 1.5 mln złotych. Hojny Sutryk przeznacza na walkę z COVIDem aż 400 tysięcy złotych. Miasto wielkości Wrocławia nie ma szpitala miejskiego.
~IRYD
2020-04-04 12:14:42
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 221
Wolałbym, aby p. Jacek decydował o swoich prywatnych pieniądzach na co je przeznaczy. O publicznych powinna decydować Rada Miejska...
~IRYD
2020-04-04 12:12:03
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 225
~Pyk! z adresu IP: (89.78.xxx.xxx) - troll? Na czyich usługach? Od dłuższego czasu monotematyczne komentarze... Może czas już zablokować?
~wrocławianin
2020-04-04 11:30:06
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 223
$utryk przestań marnować pieniądze na stadion i kopaczy! Wszystko czym dysponujesz przeznacz na służbę zdrowia i leczenie mieszkańców Wrocławia. To nie są twoje ;pieniądze, to są pieniądze wpłacone do miejskiej kasy przez podatników. Podatnicy powinni być faktycznym dysponentem pieniędzy z miejskiej kasy.
~Gosc
2020-04-04 09:29:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -219
To są i tak grosze w porównaniu z bizancjum mediów państwowych- 2 miliardy.
~fakej
2020-04-04 09:09:21
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 218
A ile kosztowała willa dla Tokarczuk?
~////
2020-04-04 02:27:39
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 223
I ile idzie rok w rok na kopaczy pęcherza i stadion? Ile kosztował stadion i Śląsk Wrocław? Dlaczego Wrocław nie ma szpitala miejskiego?
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.