Jacek Protasiewicz: PSL nie wycofa się z wyborów

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-04-08 09:21 | Zmodyfikowano: 2020-04-08 09:26
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Jacek Protasiewicz mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław, że bojkot wyborów przez PSL nie wychodzi teraz w grę:

Przypomnijmy, że Sejm uchwalił ustawę umożliwiającą przeprowadzenie majowych wyborów prezydenckich wyłącznie w formie korespondencyjnej. Samo głosowanie korespondencyjne, według Protasiewicza, nie jest złym pomysłem. Jednak, podobnie jak pozostałe ugrupowania opozycyjne, PSL domaga się w wprowadzenie w Polsce stanu klęski żywiołowej, co automatycznie wiązałoby się z przesunięciem wyborów. 

Jak dodał Protasiewicz, w przypadku ewentualnego głosowania 10 maja, wynik wyborów może być kwestionowany. Nie chodzi tu o możliwe oszustwo podczas wyborów, ale o fakt, że kandydaci nie mogą prowadzić kampanii:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Obrzydliwy
2020-04-09 17:07:54
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 234
Typ
~A to ten
2020-04-09 14:58:52
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 237
Jegomość od 2-ch buteleczek i heil hitla ,dwukrotnego latania do i z Warszawy w ciągu jednego dnia itd itp . Brawo PSL!
~TAURUS
2020-04-09 13:22:52
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -239
Znowu to dziadostwo minusuje.
~HGW
2020-04-09 07:53:21
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 227
Czy ten Pan nie "kieruje" ruchem ma Solnym? Twarz jakby znajoma...
~Jestem DIEGO
2020-04-08 20:20:07
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 237
- denerwuje mnie, że w Polsce dzieci dostają 500 plus. Jestem z sądowej kasty - ludzie zrozumcie muszą być elity i chamy. Wy jesteście chamy popieracie PIS, Chrystusa i państwo narodowe. Ja natomiast jestem nowoczesny - co chcę? Płatnej służby zdrowia, zamykania polskich firm i rządów Angeli Merkel.
~TO JA ZASRANY
2020-04-08 18:31:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
ANDRZEJEK MYLONY CZĘSTO Z KIMŚ INNYM. Bo tylko na PIS Andrzejek głosuje? Buuuaahahhhaaaaaaa
~A tymi swoimi
2020-04-08 18:18:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -235
minusikami i cenzurą już niedługo wyprowadzicie ludzi na ulicę, już ludzie nie mogą tego wytrzymać co im zgotowaliście. Precz z pisiorowskimi zdrajcami i stalinowskimi metodami cenzury!!!
~O już jest
2020-04-08 18:10:39
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -227
interwencja moderatora Radia Wrocław :)) Nie uciszycie nas tymi swoimi śmiesznymi minusikami!! Metody SBckie
~OCZYWIŚCIE
2020-04-08 17:44:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 215
ŻE WYBORY BĘDĄ. Pierwszy oddam głos na prezydenta Dudę. Za mną pójdą inni. Nie chcemy, aby Polską rządzili złodzieje. Liberałowie mieli już swoje 5 minut.
~BYDLAK PISZE
2020-04-08 17:42:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 225
PIS dobry, bo kupił hołotę za 500 plus. Nie wiedziałem, że większość społeczeństwa dla Platformersów to hołota. To jest właśnie przykład poniżania ludzi przez członków Platformy.
~Diego
2020-04-08 17:07:26
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -228
Czy wy jesteście jacyś p****i?? Czy widzidzicie co się dzieje z przedsiębiorcami, pracownikami?? Jak niedorozwinieci o tych wyborach. NIE BĘDZIE ŻADNYCH WYBORÓW, BO PO PIERWSZE SĄ NIEMOŻLIWE DO PRZEPRIWADZENIA, A JEŻELI JAKIMŚ CUDEM SIĘ ODBĘDĄ TO NIKT NA ŚWIECIE TYCH WYBORÓW NIE UZNA, BO ŁAMIĄ WSZYSTKIE ZASADY WOLNYCH WYBORÓW TAKIE JAK : powszechność, bezpośredniość i tajność. Protasiewicz, a ty nie miałeś iść do narodowców? Ciężko spamiętać gdzie ty nie byłeś już.
~PSL, Platforma
2020-04-08 15:05:13
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 226
Nowoczesna i inne partyjki nie mają żadnych szans z PIS-em. PIS po raz kolejny wygra wybory. Dlaczego? Bo jako jedyna partia dała coś Polakom, którzy po rządach liberałów przymierali z głodu i zarabiali 3 zł na godzinę.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.