Napad na schronisko dla zwierząt w Oławie

Beata Makowska, mk | Utworzono: 2020-06-06 07:15 | Zmodyfikowano: 2020-06-06 07:16
A|A|A

fot. Beata Makowska

- Świadkowie wezwali policje - mówi Alicja Michałowicz szefowa schroniska:

Lokalny portal informacyjny Oława 24, zorganizował zbiórkę pieniężną na monitoring. Mieszkańcy w cztery godziny zrzucili się na potrzebną kwotę. Policja nadal poszukuje sprawców włamania.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Co za bezmyślność!!!!
2020-06-24 10:38:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co za bezmyślność!!!
~Arus
2020-06-13 17:34:16
z adresu IP: (99.203.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam tylko jedno slowo na to CHAMSTWO
~Kutasy
2020-06-13 17:27:17
z adresu IP: (99.203.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powiesic za jaja i spalic
~Nie wierzę w to co czytam
2020-06-07 23:59:45
z adresu IP: (93.157.xxx.xxx)
Ocena: 5
Miłośnicy zwierząt a zachowują się jak zwierzęta tyle wulgaryzmów hejtu agresji złości i groźby karalne w tym odebranie człowiekowi życia o w mordę dobre. Widzę że miłośnicy czworonoga pokazali swoje twarze dla zwierzaka oddadzą życie a człowiekowi poderżną gardło trudno o lepszą autoprezentację. Może solidarnie ze zwierzakami zamieszkacie z nimi w tych klatkach bo przecież te zwierzaki trafiły tam z rąk miłośników właśnie pozdrawiam hipokryci
~Frania
2020-06-07 10:22:34
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 5
Złapać cweli i wpuścić do klatek, a psiaki zrobią już swoje.
~Lokia
2020-06-07 09:02:27
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Załapałam bym za łeb i chyba zabiła gnije żywcem zakopała .Jak można barbarzyńcy. ????????????????????????????
~Bebe
2020-06-07 08:46:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
To jest kino co ta młodzież wyprawia bo napewno nikt starszy tego bezczelnego czynu nie dokonał Powinny być surowe kary za znęcanie się nad zwierzętami może wkoncu by się opamietali
~Za.ebacWłamywaczy!
2020-06-07 06:11:13
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jak ktoś ich przyuważy i spotka- wyciągnąć kosę i niech zdychają degeneraci powoli.
~WIELKA MOBILIZACJA
2020-06-07 00:47:05
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 19
Proszę państwa, głosujemy przeciwko Dudzie i rządom bezprawia oraz niesprawiedliwości!
~Ona
2020-06-06 23:51:35
z adresu IP: (185.168.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jaka trzeba być szmatą zeby tak postąpić!!! Zwykle scierwo tak mogła tylko postąpić... Raczej nikt normalny
~Lola
2020-06-06 23:09:38
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 6
Powinni powiesić ich na jajach. Mam też pieska po przejściach iczasami potrafi się na mnie rzucić ale kocham go i prubuje walczyć z jego lękami. Zabiła bym zwyrodnialca,
~Diesel 269
2020-06-06 21:04:27
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 10
Szkoda Psiaków, już raz je los doświadczył podłymi właścicielami i teraz znowu podły gad je skrzywdził, skoro wiedzą już kto to dobrać się temu chwastowi do dupy ale porządnie a nie jakieś śmieszne zawiasy, oby jak najszybciej doświadczył kary, bo jakim trzeba być pustakiem, żeby pastwić się nad bezbronnymi Zwierzętami, niech podskoczy do równych sobie
~Ktoś
2020-06-06 20:51:41
z adresu IP: (83.137.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tępe dzidy, które źle odnoszą się, co do tej sprawy, by was karma prędziutko dopadła. Osoba, która się włamała to Piotr Bakalarz (Buli) i z tego co wiem był już przesłuchiwany w tej sprawie i tylko tyle, bi nadal śmiga po wolności i nie tylko włamanie do schroniska ma za uszami, ale cóż to Polska
~Graza
2020-06-06 18:27:52
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -3
Nie mogę czytać tych głupot nie lubisz zwierząt nie czytaj artykułu i masz problem z głowy na pewno nie wpadłeś na to.
~misiewicz
2020-06-06 18:02:49
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 15
kundle wyłapać i z powrotem do klatek! Wielki mi ambaras, napad stulecia!
~!?.
2020-06-06 17:10:54
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
To okrutne byłam tam ci ludzie powinni dostać dożywocie! Debilni barbarzyńcy Pozdrawiam Tosia żygadło
~Tosia żygadło
2020-06-06 17:09:25
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Byłam tam! To straszne jak można tak robiś debilni barbarzyńcy powinni mieć dożywocie!
~banaś
2020-06-06 11:52:54
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
I co się takiego stało, że pchlarze się pożarły? Jak są takie durne to trudno. I dlaczego o włamywaczach pisze się ,,złodzieje’’? Czy coś ukradli? To nie wynika z artykułu.
~ogląd sytuacji
2020-06-06 08:28:29
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Miłośnicy psów martwia się o to, że psy wzajemnie sie gryzły, ale jakby uciekły na zewnątrz i pogryzły ludzi, to według ich dziwnej psychiki doszłoby do mniejszej bolączki...tak przeciętny człowiek myśli, że tak myśli bezrefleksyjny miłośnikach zwierząt, a bezmyślnym miłośnikom zwierząt to wcale nie przeszkadza, bo zamiast przekonac ze tak nie jest będą tylko wyzywac, że ludzie są zli i jakby ich nie było to na swiecie byłoby lepiej...