Rafał Trzaskowski spotkał się z mieszkańcami Strzelina

Malwina Gadawa, GN | Utworzono: 2020-07-06 14:48 | Zmodyfikowano: 2020-07-06 14:49
A|A|A

fot. Malwina Gadawa

Na ostatniej prostej kampanii prezydenckiej kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski kładzie mocny nacisk na służbę zdrowia. Nie bez powodu  na miejsce  konferencji prasowej  wybrał Strzelin. Miejscowemu szpitalowi grozi upadłość. Rafał Trzaskowski wypomniał prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że ten nie wywiązał się ze swoich zobowiązań i nie udzielił zadeklarowanego wcześniej wsparcia placówce. Według kandydata Koalicji problemy powiatowych szpitali, takich jak ten strzeliński, zaczęły się, kiedy wprowadzono sieć szpitali:

Polityk podczas konferencji prasowej chciał zmobilizować jeszcze niezdecydowanych wyborców:

Kandydata Koalicji Obywatelskiej wsparła burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk:

Pod koniec czerwca prezydent Andrzej Duda złożył w Sejmie projekt ustawy o Funduszu Medycznym. W ramach programu  4 mld zł rocznie przeznaczonych będzie m.in. na profilaktykę, wczesne wykrywanie, diagnostykę i leczenie chorób cywilizacyjnych, w tym chorób nowotworowych i chorób rzadkich. W weekend prezydent Andrzej Duda był też m.in. w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Poinformował tam, że rząd przyznał 300 mln zł na budowę nowej siedziby DCO.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gotowe
2020-07-09 15:43:28
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 0
KŁAMCA
~Jack
2020-07-08 08:55:56
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 240
Rafał jest ładniejszy co to za burak wymyślił puknij się w łeb
~ROBERTO
2020-07-08 00:34:28
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: 253
Rafał i tak masz to wszystko w dup... cały Strzelin nie kłam!!!
~Wiola
2020-07-07 16:09:42
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -233
Ale trzeba przyznać, że Trzaskowski ma pecha, akurat teraz muszą być aż dwa wypadki w Warszawie autobusu, przecież to absurd twierdząc, że to jego akurat wina. Wypadki różne są w całej Polsce, ostatnio nad morzem zderzyły się dwa autobusy czołowo, i co , będziemy gadać, że to wina Dudy, bo na trasie krajowej?
~Andrzej 64
2020-07-07 15:56:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 231
W Warszawie rafalku znów ćpun r..... ci autobus ć.....
~Bunia
2020-07-06 22:50:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 239
Nic wiążącego, konkretnego. Na spotkaniu dużo dzieci. Co więksi patrioci strzelinscy zwrócili uwagę na urodę p. Rafała.
~Andrzej 64
2020-07-06 22:13:08
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 241
J..... Tchórza pytania czekały na ciebie ale zostaniesz RT rozliczony
~inny
2020-07-06 22:01:14
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 238
"nikt ci nie da tyle co ja ci mogę obiecać" - rafał t.
~Andrzej 64
2020-07-06 19:09:51
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 273
Trzaskowski p. .. jedź do końskich czekamy na ciebie będziemy z toba jechać bądź mężczyzna !!!
~Jak
2020-07-06 18:55:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -234
Może mi ktoś wytłumaczy - jak Morawiecki może opowiadać o rozumieniu zwykłych ludzi skoro sam przez lata był Prezesem banku, jest milionerem, a wcześniej był doradcą Tuska?
~PiS warto PO,
2020-07-06 17:51:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -231
PO warte PiSu, emerytowani zwolennicy obu kandydatów zwożeni autokarami dla lepszej frekwencji. Tylko u Hołowni i Bosaka widać było autentyczne zainteresowanie.
~Maciej
2020-07-06 17:21:04
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: -240
Ja i moja rodzina głosujemy na Trzakowskiego. :)
~Skromniótko
2020-07-06 17:19:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 238
skromniutko. Wszystko stracą jak Trzaskowski wygra .... Widać są bogaci więc może nic nie stracą. Kto więc straci? Tylko mieszkańcy Strzelina i okolic....
~wyborca
2020-07-06 17:09:39
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 233
Trzaskowski ubierz maskę i rozdaj je innym. Nie licz na mój głos.
~korepetytor
2020-07-06 15:37:17
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 276
Panie Rafale jak Pan jedzie z Katowic do Wrocławia przez Opole to nie opuszcza Pan Śląska. Czy pańska żona - Górnoślązaczka - wyjaśniła Panu, że Śląsk dzieli się na dolny i górny? Ma co do tego poważne wątpliwości. Jakoś nie słyszałem z pańskich ust nigdy określenia Górny Śląsk. Jest to dosyć zdumiewające. Może jednak na Krakowszczyźnie i Warszawszczyźnie wszyscy tak mają? Ale to pole do popisu dla Pana na skibie edukacja.
~fil
2020-07-06 15:15:53
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -238
Duda przegra
~Andrzej 64
2020-07-06 14:53:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 292
J.... Peło!!!!