Reakcja24: W studiu wiceszef Kolei Dolnośląskich

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2020-08-19 08:01 | Zmodyfikowano: 2020-08-19 08:55
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Gościem Reakcji24 Radia Wrocław był Wojciech Zdanowski. Mówiliśmy m.in. o powrocie do rozkładu jazdy sprzed zamrożenia, bezpieczeństwie w pociągach, inwestycjach w tabor...

Posłuchaj:

cz. 1

cz. 2

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~konrad
2020-08-19 15:04:35
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
konrad sierskiersk
~Komentarz został usunięty
2020-08-19 14:21:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~jarek
2020-08-19 12:54:40
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień dobry, czy jest szansa na rewitalizację połączenia Wrocław - Wleń?
~Konrad
2020-08-19 12:52:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy kiedykolwiek ruszy linia Kłodzko - Lądek?
~Cuekawski
2020-08-19 12:50:04
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dlaczego w przewozach regionalnych kupuje bilet u konduktora w 10 sekund a w KD 2minuty?
~EwaLasota
2020-08-19 12:44:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z Wrocławia do Berlina kursują specjalne pociągi Kolei Dolnośląskich, niestety nie można z nich korzystać na terenie kraju. Czy zarząd KD pracuje nad tą kwestia i czy zamierza obniżyć cenę biletów do Berlina dla miast pośrednich?
~jor
2020-08-19 12:37:45
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień dobry, jak wygląda sytuacja z linią Kobierzyce - Piława? Czy będzie remontowana (a jeśli tak, to kiedy)?
~Pracownik
2020-08-19 12:36:03
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak wiadomo radia słuchają też pracownicy, jest ich ponad 800. Czy mogą się spodziewać od stycznia podwyżek czy minimalna krajowa zaraz ich dogoni?
~Tomek
2020-08-19 12:33:56
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dlaczego KD ograniczyły bezpośrednie połączenia z Wrocławia do Żar? Kiedyś 4 pary dziennie bezpośrednio, obecnie tylko jedna para. Dodatkowo jest to najbardziej "zapełniona" trasa spoza województwa i najdłuższa spalinowa, na niej jeżdżą stare szynobusy a nowoczesne linki kursują na krótkiej trasie do Dzierżoniowa.
~Kierpocmasz
2020-08-19 12:27:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Dzień dobry, Mam pytanie. Dlaczego pracownicy Kolei Dolnośląskich (maszyniści, konduktorzy, kierownicy) są obciążani kosztami pomalowanych w nocy pojazdów przez graficiarzy? Pracownicy KD są SOKistami i ochroniarzami? Dlaczego pracownik zamiast na poranną służbę być wypoczęty, ma całą noc dozorować pojazd przed wandalami? Pozdrawiam
~Marcin
2020-08-19 12:26:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień Dobry, dlaczego zlikwidowano wszystkie śmietniki i stoliki w pociągach i teraz jest wielki bałagan? Czy to tylko na czas wirusa?
~Głos z Nowej Rudy
2020-08-19 12:05:40
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień dobry, pytanie. Czy szacowny Gość jest świadomy, jak bardzo KD utrudniły życie mieszkańcom Nowej Rudy i okolic, likwidując pociąg na godzinę 6:30 do Wałbrzycha? Czy Pan wie, że z Nowej Rudy pociągiem do Wrocławia można dojechać nie dość, że z uciążliwą przesiadką, to dopiero na godzinę 9? Już pomijam autobusy zastępcze, bo to jest tragedia. Dziękuję, pozdrawiam
~Michał
2020-08-19 11:57:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dzień dobry Państwu, moje pytanie dotyczy połączeń pomiędzy Lubaniem Śląskim a Wrocławiem. Przez kilka lat funkcjonowało połączenie ok. godz. 5.00 rano w kierunku Wrocławia. Kilka miesięcy temu zostało ono zastąpione pociągiem który wyjeżdża z Lubania ok. godz. 3.40 i dojeżdża on do Wrocławia na godz. 6. Czy jest szansa na powrót do rozkładu pociągu z godz. 5? Cieszył się on dużym zainteresowaniem mieszkańców ponieważ pozwalał na dotarcie do Wrocławia ok. 30-40 min przed godz. 8. Pozdrawiam, Michał
~Komentarz został usunięty
2020-08-19 11:37:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2020-08-19 09:21:13
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 1