Ostre Koło Radia Wrocław: 20 września widzimy się w Złotym Stoku

RW, GN | Utworzono: 2020-09-11 13:10 | Zmodyfikowano: 2020-09-11 13:17
A|A|A

fot. Simon Hunt/flickr.com (Creative Commons)

Gościem specjalnym Ostrego Koła Radia Wrocław będzie: Karolina Riemen Żerebecka - narciarka dowolna specjalizująca się w skicrossie, złota medalistka mistrzostw Polski, olimpijka (Vancouver 2010, Soczi 2014), pasjonatka turystyki rowerowej, prowadzi również kawiarnię rowerową. Porozmawiamy z organizatorem wyścigów rowerowych – Maciejem Gilewskim, który jest pasjonatem turystyki rowerowej, prowadzi sklep rowerowy i doradza w doborze odpowiedniego sprzętu. Wśród gości będzie także Piotr Kurczab - akademicki mistrz świata w szóstych kolarskich mistrzostwach świata studentów na Filipinach i Bogdan Tuła - podróżnik rowerowy, który przejechał pół świata. Nie zabraknie oczywiście upominków i kolarskich niespodzianek od Radia Wrocław.

Mobilne studio Radia Wrocław stanie przy w Pensjonacie Złoty Jar w Złotym Stoku ul. Złota 24.

O godz. 10.00 naszych słuchaczy-rowerzystów podejmiemy zdrowym, sportowym śniadaniem w Pensjonacie Złoty Jar w Złotym Stoku ul. Złota 24, na które zaprasza Fundacja Singletrack Glacensis. Po spotkaniu i rozmowach z naszymi ekspertami zapraszamy na rowerową przejażdżkę.

Zaproszenia na akcję Ostre Koło rozdajemy w Radiu Wrocław. Do wygrania dwuosobowy voucher: śniadanie oraz ekskluzywna koszulka lidera.

SMS należy wysłać pod nr 72280 o treści: RW OSTREKOLO oraz imię i nazwisko (koszt 2,46 zł). Ze zwycięzcami kontaktujemy się telefonicznie.

Ważne jest, aby osoby, które wygrają zaproszenie na śniadanie pojawiły się w Złotym Stoku z rowerem.

Na spotkanie zaprasza Radio Wrocław, Fundacja Singletrack Glacensis oraz Złoty Jar w Złotym Stoku.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama