Dobry występ młodego żużlowca Betardu Sparty w Toruniu

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-09-23 19:45

Zawodnik Włókniarza Częstochowa zwyciężył pewnie z dorobkiem 14 punktów. Świdnicki plecy rywala oglądał tylko raz, gdy w 14. biegu przyjechał do mety za Damianem Ratajczakiem z Unii Leszno.

Michał Curzytek zawody zakończył z 12 punktami. Junior Betardu Sparty wygrał dwa wyścigi, a trzykrotnie finiszował na drugiej pozycji. Żużlowiec wrocławskiego klubu był jednym z najbardziej efektownie jeżdżących zawodników na torze w Toruniu. Curzytek nawet po przegranych startach nieustępliwie walczył na trasie, co pozwoliło mu wywalczyć kilka ważnych "oczek".

Zacięta walka trwała o trzecie miejsce. Aż trzech żużlowców zgromadziło po 10 punktów. Ostatecznie na najniższym stopniu podium stanął Wiktor Jasiński. Żużlowiec Stali Gorzów może jednak mówić o sporym niedosycie. Gdyby nie pechowe wykluczenie w 6. wyścigu mógł nawet powalczyć o zwycięstwo w turnieju.