Od lat prowadzą własne firmy, teraz napisały o tym książkę

Barbara Szeligowska, BT | Utworzono: 2020-09-24 07:28 | Zmodyfikowano: 2020-09-24 07:29
A|A|A

fot. Krystyna LermaNska

- Udowadniają to w wydanej właśnie publikacji "My name is woman... bizneswoman" - mówi rzeczniczka autorek, Agnieszka Bielawska.

- Żadna z autorek nie żałuje podjętej niegdyś decyzji - dodaje Bielawska.

Autorki zaprezentują swoją książkę na spotkaniu w Starej Kopalni, w sobotę 26 września o godz. 17.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~czytelnik
2020-09-28 09:16:39
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ada, szkoda że nie wydałaś swojej książki...naprawdę żałuję, ale rozumiem - praca, praca, kołczing, kołczing itp. Widzisz, wszystko jest kwestią determinacji i umiejętnego zarządzania czasem. Oczywiście są sytuacje, kiedy czasu brak albo jest go bardzo mało, bo są też obowiązki rodzinne, bo czasami klient przypomni sobie o zrobieniu kosztów. Ale to wszystko trzeba jakoś poukładać. Paniom, gratuluję książki. Pamiętam jak się cieszyłem na pierwszy czy drugi artykuł, rozdział książki itp, więc wiem co czują Panie po wydaniu książki. Czekamy na kolejną:-)
~Góra
2020-09-27 15:11:46
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zawsze znajdą się ludzie którzy z prostactwa i zazdrości muszą kogoś skrytykować. I nie wiem co ma tu czyjaś praca do prywatnych osiągnięć Wstyd tylko że ludzie "mali" którzy nie brali udziału w szkoleniach i nie czytali mają coś do powiedzenia w tym temacie
~MAKARON
2020-09-25 19:11:57
z adresu IP: (91.203.xxx.xxx)
Ocena: 0
Drogie Panie autorki chciałbym pogratulować... znając wasze dokonania w ciemno zakładam, że fantastycznej książki. Sobie pewnie nie kupię, bo dla "macho" to może być krępujące :-) ale z pewnością kupię żonie, i nie wykluczone, że uda mi się przeczytać zanim jej podaruję. Niecierpliwie czekam na spotkanie autorskie w Dzierżoniowie, ufam, że do nas zawitacie.
~Tutejsza
2020-09-25 19:03:19
z adresu IP: (91.203.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jedną Panią znam, chętnie kupię książkę, ale nigdzie nie widzę informacji gdzie... A właśnie, czy będzie dostępna elektroniczna wersja w formie e-booka? Oszczędzę na wysyłce :-)
~Kornel
2020-09-25 18:59:28
z adresu IP: (91.203.xxx.xxx)
Ocena: -1
Piękne i inteligentne kobiety sukcesu. Gratuluje. Książka zapowiada się interesująco. Gdzie można kupić?
~Komentarz został usunięty
2020-09-25 06:42:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2020-09-24 17:38:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2020-09-24 17:36:11
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
Komentarz został usunięty
~Ada
2020-09-24 14:37:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Panie wciskają kołczowy kit za pieniądze nazywając to własny biznes. Prawdziwe Panie przedsiębiorczynie nie mają czasu na mydlenie oczu i pisanie książek, bo prowadzą własny biznes. Ot to taka różnica, między mówienie, a robieniem.
~Komentarz został usunięty
2020-09-24 09:27:24
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 5