Volley przegrywa w Radomiu do zera

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-10-02 07:49

W pierwszym secie największym problemem Volleya było poradzenie sobie z zagrywką Justyny Łukasik. Siatkarka gospodarzy zaczęła serwować przy stanie 14:12 dla swojej drużyny i wypracowała Radomce 8-punktową przewagę (20:12), której wrocławianki nie były już w stanie odrobić przegrywając 18:25.

Wydawało się, że druga partia będzie jeszcze bardziej jednostronna bo było już 14:8 dla ekipy z Radomia. Volley podjął jednak rękawice i dzięki dobrze grającym Annie Bączyńskiej i Natalii Murek doprowadził do remisu 21:21. Wtedy jednak Radomka zaczęła punktować blokiem i skończyło się na 21:25.

W jak się okazało ostatnim secie ekipa gospodarzy od początku do końca trzymała drużynę Wojciecha Kurczyńskiego na dystans, co poskutkowało trzecią porażką w trzecim meczu Volleya w tym sezonie.

E.Leclerc Moya Radomka Radom - "VolleyWrocław 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)

E.Leclerc Moya Radomka Radom: Bruna Honorio Marques, Janisa Johnson, Justyna Łukasik, Andressa Picussa, Katarzyna Skorupa, Julia Twardowska - Agata Witkowska (libero) - Renata Biała, Klaudia Laskowska, Sandra Szczygioł

#VolleyWrocław: Anna Bączyńska, Aleksandra Gancarz, Natalia Murek, Izabella Rapacz, Adrianna Szady, Kamila Witkowska - Karolina Pancewicz (libero) - Karolina Fedorek, Małgorzata Jasek, Paula Słonecka, Weronika Wołodko.

MVP: Justyna Łukasik (Radomka)