Małgorzata Kidawa-Błońska: Mam deja vu. Od marca PiS nic nie zrobił

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-10-21 09:09 | Zmodyfikowano: 2020-10-21 09:15
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Sejmowe obrady na temat "ustaw covidowych" miały zacząć się wczoraj. Opozycja wymogła jednak na PiS-ie zwłokę w związku z tym, że ustawy zostały przedstawione w ostatniej chwili.

- W każdej z kwestii dotyczących epidemii rząd dopuścił się zaniechań - mówiła w Rozmowie Dnia Radia Wrocław wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska:

Posłowie wysłuchają też informacji premiera na temat stanu przygotowania państwa na rosnącą falę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i wywoływanej nim choroby COVID-19.

Wczoraj zarejestrowano w Polsce 9291 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 107 zakażonych osób.

Pytaliśmy także czy pani marszałek zamierza dołączyć do nowego ruchu Rafała Trzaskowskiego. W jaki sposób finansowany będzie też ruch "Wspólna Polska":

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Tomek
2020-10-23 07:24:12
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
Skleroze się leczy.
~Tomek
2020-10-23 07:23:12
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
Niesamowite POstKOmuna protestuje przeciwko Konstytucji, którą sama napisała.
~////
2020-10-22 21:03:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -4
A zobaczyła pani już Słońce, czy rzekę?
~Tomek
2020-10-21 20:51:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 14
Antydepresanty coś chyba nie tak zadziałały,żenada.
~gość
2020-10-21 17:54:13
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -15
I na tym rzecz polega - suweren ma zdychać, a te niby szpitale tymczasowe to będą zwykłe wykańczalnie. Nie ma żadnych przypadków decyzje wykańczania gospodarki są realizowane, opowieści, że np. w Niemczech jest gorzej i jest lockdown są żenującą propagandą, ponieważ narodowa patologia nie wspomina, że tam każdy za siedzenie w domu dostaje minimum 2000 Euro . Narodowe manipulacje zresztą porównują liczby chorych w krajach gdzie jest więcej ludności i żałośnie próbują dorobić ideologię. Przez 5 miesięcy nie zrobiono niczego oprócz kierowania gróźb do określonych grup i wymyślania kar dla suwerena o podwyżce podatków nie wspominając. Nieudolność i arogancja.
~Wrocek
2020-10-21 13:47:00
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 18
A kto to jest ta Pani ? Coś zrobiła dla Polaków, bo jakoś jej nie kojarzę ?
~j23
2020-10-21 12:44:20
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 18
Kobieto, dla której konstytucja jest ważniejsza od zdrowia Polaków - głosu nie zabieraj.
~fachowiec
2020-10-21 11:01:20
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Można ją lubić lub nie, ale mówi bolesną prawdę o rządzącej bandzie. Dlatego taki wysyp PiSowskich piesków poniżej.
~wyborca
2020-10-21 10:32:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
Małgośka tańcz i pij ... Hej głupia ty, głupia ty
~JAK MOŻNA
2020-10-21 10:20:45
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
OSIEM RAZY PRZEGRYWAĆ WYBORY?
~inny
2020-10-21 10:19:29
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 3
kamieniami w tego kowida!!! ...
~Twoja partia
2020-10-21 10:15:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Przez 8 lat tylko likwidowała szpitale, przychodnie, linie kolejowe, szkoły i posterunki policji. Więc lepiej kobieto głosu nie zabieraj. Oprócz wprowadzenia umów śmieciowych i likwidacji zakładów pracy nie zrobiliście nic dla Polaków.
~MrBean
2020-10-21 09:46:09
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Pani M K-B chyba żyje w jakiejś innej rzeczywistości, niech się lepiej nie wypowiada publicznie, bo rozumu to ona za wiele nie ma. Niech się lepiej zajmie tymi złodziejami z PO, którzy okradli i zniszczyli Państwo Polskie.
~antylewak
2020-10-21 09:22:30
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -4
Małgosia aleś Ty głupiutka. Popatrz na swoich lewackich przyjacioł na zachodzie i na słupki zachorowań w tych krajach......można oczywiście by pozamykać granice, zablokować działalność gospodarczą ,ale skąd wtedy za to nieróbstwo jakie macie w sejmie i senacie wzielibyście kasę na opłacanie swoich tłustych d.... ;-)