Kolejny wrocławski szpital wstrzymuje przyjęcia z powodu koronawirusa

Elżbieta Osowicz, BT | Utworzono: 2020-10-21 16:42 | Zmodyfikowano: 2020-10-21 17:15
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Nowych chorych nie przyjmują oddziały: hematologiczny, transplantologiczny i immunologiczny. Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego wstrzymane są również wypisy pacjentów. W DCTK hospitalizowanych jest obecnie 20 pacjentów, w tym również na OIOMie. Personel medyczny oraz pacjenci są cyklicznie badani na obecność koronawirusa.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~jshshsd
2020-10-22 19:11:26
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 4
a hematolog z ich placowki przyjmuje prywatnie w innej placowce...ciekawe czy mnie i innich zarazili i to za spore pieniadze...
~Kasik
2020-10-22 15:20:20
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Lekarz rodzinny i innych specjalizacji ewakuuje się, bo może się zarazić... Piękna sprawa, bo ja pracuję jako opiekunka osób starszych,latam po domach i nawet nie mam dodatku za pracę w czasie epidemii.Do cholery jasnej, jak mogłabym zostawić tych biednych ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić z podstawowych czynności, bo są chorzy,samotni itd?!!? Nie ma takiej opcji, bo serce by mi pękło za ich los.Lekarze zarabiają krocie i jeszcze mają kasę za pracę w pandemii,a uciekają przed tym TO kto ma leczyć, zdaje się y ten co przysięgę składał a tu... szok.Sa lekarze, którzy nie uciekają a reszta to nawet na budowę się nie nadaje ????
~Stop plandemi!!!
2020-10-22 08:44:07
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wstrzymuje?Gdzie wasza przysięga Hipokratesa "lekarze" ??? Zapomnieliśćie dodać,że za kase jak obywatel zapłaci to będą "przenosić góry" i z pustych łóżek celowo blokowanych nagle zrobią się miejsca To jest moment w którym "lekarze" odmawiają pomocy na inne choroby to jest zorganizowana celowo masowa akcja,która ma na celu wykończyć ludzi głównie psychicznie wszyscy mamy patrzeć na siebie z wrogim nastawieniem nie rozmawiać i w kagańcach na gębie nie rozpoznawać się na ulicach i ze sobą nie rozmawiać i nie uśmiechać się do siebie!
~Panjack
2020-10-21 18:18:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Teraz wiecie, po co ustawa Bezkarność + i nakręcanie histerii. Żeby próbować usprawiedliwiać takie draństwo...
~TAK TRZYMAĆ
2020-10-21 17:56:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Najlepiej sprywatyzować służbę zdrowia, zamknąć miasto i powołać księstwo. Republikę wrocławską, tak jak chcą liberałowie.
~Piter
2020-10-21 17:46:54
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 10
Zacznijcie leczyć na inne choroby niż koronawirus bo ludzie umierają z braku pomocy.
~Depopulacja
2020-10-21 16:50:32
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
MENGELE jest pełen dumy