Kolejny protest po orzeczeniu TK. Utrudnienia w centrum

Beata Makowska, GN | Utworzono: 2020-10-26 12:18
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Organizatorzy wrocławskich manifestacji zapowiadają na portalach społecznościowych, że o godzinie 16. zablokują wszystko, co się da, ulice, ronda. Blokady mają być samochodowe, rowerowe i piesze.

Blokada samochodowa ma być poprowadzona spod Dworca Głównego PKP ulicami: Kołłątaja - Plac Dominikański - Bł. Czesława - Janickiego - Kraińskiego - św. Ducha - Piaskową - św. Katarzyny – potem przez Plac Dominikański - Oławską - Kazimierza Wielkiego - Białoskórniczą - Św. Mikołaja do Placu Jana Pawła II i Placu Solidarności.

Trasa wrocławskiego "spaceru" - organizowanego o 17. przez dwanaście organizacji - nie została jeszcze podana. Wiadomo, ze zaczyna się na wrocławskim Rynku.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocławianin
2020-10-26 23:06:05
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czemu Radio Wrocław robi reklamę tym wywrotowcom? Czy nie ma na to paragrafu? Przecież jest pandemia, zakaz zgromadzeń itd.
~Ola
2020-10-26 20:31:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 51
Komu zależy na tym , aby teraz kiedy jest pandemia , tak skłócać Polaków , siać taki zamęt?! Kto dąży do tego , aby w Polsce rozlała się krew?!
~janek
2020-10-26 20:06:59
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -43
Zastanawiam mnie co robi Policja - jak był protest narodowców/przedsiębiorców/antymaseczkowców to Policja potrafiłą używać gazu armatek itp. a tutaj cisza nawet Sutryk nie rozwiązuje zgromadzenia w końcu jest tam mowa nienawiści. PiS to co się dzieje tylko na rękę pokaże jeśli nie zagłosujecie na nas to będzie chaos. A ci pożyteczni idio.....ci z lewej strony robią to PiS i prezes chce
~Dfg
2020-10-26 17:44:23
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 52
Moje ciało mój wybór??? Urodził sie blondyn zamiast bruneta to chcesz 3 miesięcy na rozważenie "zwrotu towaru". No a co zleoek komórek. Do kubła z nim! No nie femidebbilistko.
~Brzeg Dolny
2020-10-26 16:59:04
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: -51
Wczoraj w Wołowie a dziś w BD o godz 19 tej protest pod siedzibą PiS zapraszają Młodzi Demokraci.
~JaCuś
2020-10-26 16:05:12
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 51
Bij bolszewika.
~@Andrzej 64
2020-10-26 15:51:05
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -53
Zakaz zgromadzeń na podstawie rozporządzenia? Jaja sobie robisz? Pomachaj sobie swoją pałką do telewizora, tylko pęcherza nie przezięb, bo pan premier unieważnił wszystkie inne choroby i nikt ci nie pomoże.
~Szczarzasty
2020-10-26 15:51:04
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 52
SLD, Wiosna, Razem i PO oferują darmową sterylizację dla czarno-czerwony cichodajek.
~Apeluję do obywateli
2020-10-26 15:30:11
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 52
Tych normalnych,którym Polska leży jako dobro narodowe brońcie także dzisiaj kośćiołów przed tą hołotą teleskop no wiecie nieoficjalnie ale też się przyda
~Andrzej 64
2020-10-26 15:24:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 53
Moim zdanie jest wyraźny zakaz zgromadzeń, i dlatego apel do policji palka, i wszelkiego rodzaje środki przymusu bezpośredniego powinny być użyte bezwzględnie i niema zmiłuj prawi jest prawem i należy go przestrzegać!!!!
~tutejszy
2020-10-26 14:59:48
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 58
rządzą mordu za zachętą i przyzwoleniem "postępu" włóczy sie po ulicach domagając sie prawa do bezkarności za zabijanie na widzimisię i kaprys wszak do tego sprowadzaja się hasła na transparentach"aborcja na żądanie"
~KONRAD
2020-10-26 14:04:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 54
@~@Konrad z adresu IP: (94.254.xxx.xxx) : Jak Tobie się wszystko kojarzy z jakimiś teoriami spiskowymi to od tego są specjaliści.Ad rem:proponuję na parę dni z auta przesiąść się na MPK i posłuchać co mówią ludzie o protestujących i blokujących,którzy po pracy przez protesty i blokady nie mogą przez nich dojechać do domu.
~@Konrad
2020-10-26 13:49:43
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -55
Twój skrzat i jego pomagier z banku już wszystko poblokowali. I wszystko zaplanowali - rozwalanie rolnictwa i zaostrzenie przepisów właśnie teraz, kiedy ograniczyli bezprawnie wolność zgromadzeń. Niech ubiorą mundurki i odwołają Teleranek, przynajmniej wszystko będzie jasne. Wirusowa Rada Ocalenia Narodowego...
~KONRAD
2020-10-26 13:45:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 61
Blokują,spacerują w sumie zarażają siebie i innych COVID-19.Ponadto utrudniają powrót z pracy ludziom,którzy mogą jeszcze pracować.Jeśli będzie całkowity lock down tak jak wiosną br. to będzie to zasługą m.in. tych protestujących.A wolnych łóżek i respiratorów na Oddziałach Zakaźnych szpitali coraz mniej...