Wojciech Murdzek o marszu w Warszawie: Wystarczy kilka osób, żeby wszystko popsuć

fot. KPRM
Możemy się różnić, ale powinniśmy szanować - mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław poseł Zjednoczonej Prawicy Wojciech Murdzek. Były minister nauki i szkolnictwa wyższego odniósł się do wydarzeń w Warszawie podczas Marszu Niepodległości. - Grupa chuliganów postarała się, żeby zepsuć to radosne święto - dodaje poseł Wojciech Murdzek:
- Święta narodowe nie mogą być także wykorzystywane przez polityków do szerzenia swoich antycovidowych teorii - dodał Murdzek:
Podczas starć z chuliganami na Marszu Niepodległości w Warszawie policja użyła gazu pieprzowego i broni gładkolufowej.
Posłuchaj rozmowy:
REKLAMA
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~fachowiec
2020-11-12 12:37:25
z adresu IP:
(83.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
Święto Niepodległości zostało zawłaszczone przez prymitywne faszystowskie bojówki i zwykłych chuliganów, którzy raz do roku mogą poczuć się ważni. Szkoda, bo niepodległość to coś co warto normalnie uczcić.
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1)
Dzień Niepodległości w USA to jedno z najważniejszych dla Amerykanów świąt i jedno z niewielu, które ma stałą datę. Większość amerykańskich świąt jest bowiem ruchoma. Na przykład Święto Dziękczynienia (Thanksgiving) przypada zawsze w czwarty czwartek listopada, Święto Pracy (Labor Day) w pierwszy poniedziałek września a Dzień Pamięci (Memorial Day) w ostatni poniedziałek maja.
Im dłużej tu żyję, tym większy widzę w tym sens. Święta a co za tym idzie dni wolne od pracy przypadają najczęściej albo w poniedziałki albo w piątki, co skutkuje przedłużonymi weekendami. W związku z tym, że Amerykanie nie mają tak długich urlopów jak Polacy czy Europejczycy, to chętnie wykorzystują te okazje do mniejszych lub większych podróży (biorąc dodatkowo trochę urlopu).
a czemu nie po imieniu ?? zamiast chuligani powinno być powiedziane tłuszcza lub nawet mięso armatnie wyznająca różnej maści bosaków , międlari , winnickich tworzących faszystowskie bojówki rodzaju onr , ruch narodowy .
W sieci widać, jak było. Wracamy do czasów PO?
To się zdecydujcie "BYŁY" czy "NOWY" minister?
Zobacz także