Krzysztof Bosak: Premier albo został oszukany, albo nas oszukał. (...) Powinien podać się do dymisji

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-11-19 08:48 | Zmodyfikowano: 2020-11-19 08:49
A|A|A

fot. Twitter @krzysztofbosak

Polska i Węgry sprzeciwiły się przyjęciu rozporządzenia ws. uwarunkowania funduszy unijnych od przestrzegania praworządności. Wczoraj premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie informację na temat prowadzonych negocjacji dotyczących wieloletniego budżetu Unii Europejskiej.

Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji mówił na antenie Radia Wrocław, że domaga się dymisji premiera. Jak dodał Mateusz Morawiecki nie jest dla niego wiarygodny:

Wieloletnie ramy finansowe muszą zostać ratyfikowane przez państwa Unii Europejskiej. Weto ws. budżetu już zgłosiły Węgry.

Krzysztof Bosak od kilku dni jest ojcem Artura Maksymiliana. Czy to wpłynęło na jego poglądy ws. ruchu pro-life:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~j23żyje
2020-11-23 01:14:53
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
No, Morawiecki oszukał Polaków, a Orban oszukał Węgrów...
~naziole
2020-11-22 09:45:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie dajcie się nabrać na Konfederację i Korwina, który tak strasznie chciał zniesienia demokracji. Jego sen się spełnił, tylko nie wziął pod uwagę, że to karzeł będzie dyktatorem, a nie on sam.
~szóstka
2020-11-22 08:52:20
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 3
Za zmianą preferencji wyborczych z Pisu na Konfederację skłonił mnie patologiczny stosunek prezesa do zwierząt, co objawiło sią ustawą antyrolniczą zwaną "piątką". Prezes broni sie rękami i nogami przed rewolucją obyczajową, a sam ją wprowadza z innej flanki, myląc przy tym humanitaryzm z humanizacją.
~Ja Krystian
2020-11-22 04:46:02
z adresu IP: (91.237.xxx.xxx)
Ocena: -3
teraz do dymisji ? A gdzie byliście wszyscy jak kaczynski podpisywał traktat lizboński ??? Najpierw go sobie obejrzyjcie i przestańcie gadać głupoty bo my Polacy nic do gadania nie mamy prawo unijne obowiązuje nawet własnej świni sam nie możesz zabić ????????????
~Konfederacja
2020-11-20 18:09:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
to partia, która zwijała by Polskę, podobnie jak Platforma. Prywatyzowaliby szpitale, ośrodki zdrowia i potężne państwowe firmy, które świetnie działają. Ja na nich na pewno nie zagłosuję
~pacjent
2020-11-20 05:53:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
“Ludzie są tacy głupi, że to działa” - kto to powiedział: A) James Bond B) Chuck Norris C) Johny Lennon D) Mateusz Morawiecki. Do wygrania respirator z zapasów magazynowych (bez przeszkolonej obsługi).
~Mów mi proszę Pana
2020-11-19 23:49:03
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
No nie Bosak niedobry. Układ POPIS musi sie kręcić a Bosak tutaj jakoś przeszkadza..
~znad urny
2020-11-19 22:49:22
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czy konfederacja to ta partia, która głosowała za oddaniem naszych polskich złóż naturalnych w obce ręce?
~PARTIA PRACODAWCÓW?
2020-11-19 15:00:35
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nie dziękuję. Już teraz większość prywatnych pracodawców zatrudnia ludzi na czarno albo na śmieciówkach. Kto na nich zagłosuje? Tylko pracodawcy.
~Marcin Łetecki
2020-11-19 12:02:05
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jasne oni wszyscy to jest to samo bariera językowa Polska i świat relacjonuje je reporter Jan Niedziałek specjalny wysłannik TVN24 biznes i finanse firmy dzis juz robilem nigdy 12 albo 15 min xd szczerze mówiąc nie wiem czy to jest to samo bariera ochronna na wyświetlacz LCD i LED telewizory LED telewizory w domu jest łatwe i szybkie łowy dużo nie ma sensu chyba że sprzedający wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony środowiska
~tutejszy
2020-11-19 11:59:51
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 6
po lipcowej zgodzie premiero i POPISu na tzw mechanizm praworządności, nakładanie podatków brukselskich i możliwość centralnego zaciągania pozyczek i kredytów przez biurokrację ue uważam że i obecnie premiero i POPIS nas świadomie oszukuje
~Czy to ta partia
2020-11-19 11:07:44
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
która chce zlikwidować kodeks pracy i zatrudniać wszystkich na czarno? Czyli cofamy się do lat 90.?
~KońFederatka
2020-11-19 10:20:27
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -3
Bosak czyli mniej niż ZERO.