Wrocław: Choinka już stoi. Jak Wam się podoba?

Patrycja Dzwonkowska, GN | Utworzono: 2020-11-27 14:35
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ala
2020-11-28 21:58:09
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 52
Ohyda !
~NIE LEPIEJ BYŁOBY
2020-11-28 12:42:42
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 51
Zamontować na rynku piękną dużą, zwykłą choinkę z polskiego lasu? Po co zaraz stawiać dekoracje teatralne. Przecież ta choinka na zdjęciu ma karykaturalny wygląd.
~makabra
2020-11-28 01:57:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 52
i gigantomiania made in china
~Bez kagańca?
2020-11-27 22:19:09
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: -51
Wyszczepić i zlikwidować!
~Sutrykoville
2020-11-27 19:03:18
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 51
Prawdziwa choinka stoi np. w Trutnovie. Dla niezorientowanych kulturowo: choinka to przyozdobione drzewo iglaste. Niestety, od prawie 20 lat, lokalny gang łysych funduje tubylcom podświetlany stożek właśnie po to, żeby o tym zapomnieli.
~Jacenty
2020-11-27 18:10:52
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 53
Jeśli nie chcesz naszej zguby, pachnącego chojaka daj nam /su/tryku luby. P.S. To ja, Jacenty, napisałem, bo nasz Olek hrabia eF., skamieniał z wrażenia albo świątecznie splastikował się i pisać nie może.
~KONRAD
2020-11-27 16:17:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 54
W tym roku już w listopadzie Szanowne Władze Miejskie zaprezentowały nową odmianę plastikowej chińszczyzny pod nazwą "Upiorny sen cukiernika".Jest progres bo poprzednie "dzieło" z ubr. było białym stożkiem,a tegoroczne jest zielone i nawet ma coś co nawiązuje do gałęzi oraz plamy "bombko podobne".Będziemy czekać kolejny rok na powrót zielonego drzewa - prawdziwej choiny takiej jaka stoi w prawie wszystkich miastach zachodniego świata,która po okresie świąteczno-noworocznym może być ekologicznie wykorzystana jako tzw. odnawialne źródło energii.A propos co Szanowne Miasto zrobiło z plastikowym stożkiem z lat ubiegłych?Zutylizowało?Czy wywiozło na wysypisko gdzie będzie się rozkładać 1000 lat?
~Chleba a nie igrzysk!
2020-11-27 14:43:30
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 54
Jeszcze tylko matołka na scenie brakuje ale tej dzieki bogu w tym roku nie będzie mam nadzieje