Mieszkają w tragicznych warunkach. Nasza interwencja pomogła

Beata Makowska, GN | Utworzono: 2020-12-02 12:17 | Zmodyfikowano: 2020-12-02 12:18
A|A|A

fot. Beata Makowska

Tragiczny los rodziny zaniepokoił radnych, którzy od roku przekonywali lokalne władze, że rodzinie trzeba stworzyć godne warunki do życia. Mówi o tym radny Robert Musielak:

Zniecierpliwiony radny postanowił zaalarmować naszą redakcję, aby pomóc potrzebujących. Na nasze zapytania burmistrz Prusic Igor Bandrowicz dopowiedział, że remont mieszkania państwa Sochów gmina planuje od dawna, ale na pewno tegoroczne święta spędzą w godnych warunkach:

Będziemy wracać do tego tematu.



 

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kolorowe
2020-12-25 20:47:43
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Owszem starszym ludziom trzeba pomóc ale nie wspierać nieróbstwo osobiście mijam tych ludzi setki razy tą kobietę widziałam wielokrotnie z butelką wina w ręce
~karolina
2020-12-22 15:13:23
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -2
nie przejmuje sie waszymi gupotami o mojej rodzinie po patrzcie dla siebie a nie gupoty piszecie wyrazacie sie o mojej rodzinie zle a z was nie lepsze ziółka śmiech z was na sali
~Accd
2020-12-20 19:39:10
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brawo Panie Robercie! Ktoś się zainteresował sprawą, nagłośnił to "wspaniały" Burmistrz ma już nagle dla rodziny mieszkanie zastępcze. I teraz będzie jaki to on nie jest wspaniały... żenada. Kto głosuje na takiego Burmistrza!!
~karolina
2020-12-20 16:22:34
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
taka jest prawda zgazam sie z tym wszystkim
~????????????
2020-12-20 14:04:34
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Gdzie żeście byli tyle lat Burmistrz i reszta z opieka społeczna byle sobie kieszenie zapchać Jak można dopuścić i pozwolić człowiekowi do takiej nędzy Pytam gdzie do cholery zasrana opieka społeczna gdzie burmistz ????????????????????????????
~Mieszkanka Prusic Katarzy
2020-12-20 13:00:09
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nikt nie powinien żyć w takich warunkach. Uwazam ze Pan Jan jak nikt inny tej rodziny zasługuje na lepsze warunki. Mieszka w Prusicach od urodzenia i znak dobrze sytuację. Nie jest to alkoholik który patrzy by się coś napić. Ma swój tryb życia i rentę która nie jest za dużą. Co do córki i jej męża. Duzo prawdy pisze Pani Ula. Mąż Pije, wszystkie dzieci zabrał sąd. Powinni radzić sobie sami bo mieli mieszkanie i z własnej winy je stracili
~Ula
2020-12-20 10:21:01
z adresu IP: (79.69.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brawo Panie Robercie. Trollami burmistrza prosze sie nie przejmowac mysle ze on Sam troluje. Kilka lat temu przed wyborami przylaoano go jak uzywal kilku kont na fejsie I obrazal ludzi. Wydalo sie jak mu sie konta pomylil. Dno.
~Ona
2020-12-20 08:29:21
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -4
Po pierwsze na picie i alkohol ta rodzina ma takie sa realia ,córka miala mieszkania u pałysa mieszkała tam wraz z dzieckiem które już zabrała opieka bo miała wybór żyć z partnerem który pije lub mieć dziecko przy sobie .ci starsi państwo tez nie wylewają za kołnierz ,takie życie wiodą od lat opieka i inne instytucje pomagaj ale widocznie państwo nic nie chcieli zmieniać przez tyle lat ,nagle znalazł się cudowny radny który nagle jak maja być za jakiś czas wybory chce zabłysnąć jaki to on zmartwiony losem państwa ,żenada nawet jak gmina da im mieszkanie i będzie one wyremontowane to po roku będzie tak wyglądać jak to niestety ale takie sa realia ci ludzie nie chcą nic osiągnąć w życiu, wiele rodzin dostaje mieszkania do remontu i jakoś potrafią poradzić sobie z remontem maja na wychowaniu nawet dzieci niepełnosprawne .trzeba poznać dobrze historie tej rodziny a później opisywać jaki to burmistrz jest zły i nie dobry
~Xzss
2020-12-19 21:58:42
z adresu IP: (31.2.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rodzina od wielu lat uboga bez pomocy żadnej,ten pan zbiera wszystko co się da żeby przeżyć. Już kilka dobrych lat powinni mieć godny dom i normalne warunki. Wzdycha wiedzą Jak żyją ale nikt z tym nie robi nic. Opiekun rodziny też by się przydał by im pomóc bo przez swoją chorobę. Są nie zaradni życiowo. Szkoda tych ludzi
~Ula
2020-12-19 20:13:25
z adresu IP: (79.69.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie remont sle powinni dostac nowe mieszksnie. Trzeba napisac do program pani Jaworowicz I Uwaga.. Najwyzszy Czas. Burmistrz piwinien sie wstydzic.wdtyd I zenada.
~bat
2020-12-19 19:49:47
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
gdzie radny pi... ..lcu byłeś przez 30 lat teraz się obudziłaś bo chcesz wykreować sie na burmistrza żenada , a na mieszkanie to sobie za rób i na kupuj ile będziesz chciał , w orle nic nie pokazałeś, a jako burmistrz to dopiero by byla porażka
~Leon
2020-12-03 10:22:03
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 7
To nie są cwaniacy tylko starzy, niezaradni, bardzo ubodzy ludzie i powinno im się pomóc. Od tego jest gmina. XXI wiek a ludzie bez kuchni i bez łazienki mieszkają. Burmistrz i jego urzędnicy powinni się wstydzić.
~mieszkaniec
2020-12-02 19:26:27
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niech Burmistrz zaoferuje dla tych biednych ludzi jedno z kilku mieszkań jakie posiada w Prusicach, to będzie gest!
~Bolo
2020-12-02 14:20:42
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 9
Straszne, gmina się ociąga juz dawno tym ludziom trzeba było pomóc