Mecz z Pałacem na zakończenie pierwszej rundy Tauron Ligi

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2020-12-09 09:13 | Zmodyfikowano: 2020-12-09 09:14
A|A|A

fot. volleywroclaw.pl

Dwa zwycięstwa oraz osiem porażek taki bilans prezentują siatkarki z Bydgoszczy. Ostatni ich pojedynek odbył się w niedzielę, a po drugiej stronie siatki stanęła drużyna E.Leclerc Radomka Radom. Mimo walki z wyżej notowanym rywalem – ostatecznie bydgoszczanki musiały uznać zwycięstwo Radomki.

W innych nastrojach są siatkarki #VolleyWrocław, które ostatnio mogą pochwalić się nie tylko wysokim poziomem gry, ale także zdobyczą punktową. Cenne punkty dały zwycięstwa nad Eneą PTPS Piłą oraz Jokerem Świecie. W ostatni listopadowy poniedziałek wrocławianki toczyły zacięty pojedynek z Grot Budowlanymi Łódź. Mecz obfitował w piękne obrony i ciekawe zwroty akcji. Ostatecznie przyjezdne wygrały 2:3 (21:25, 25:22,25:23,22:25, 12:15). Po zasłużonych dwóch dniach odpoczynku oraz regeneracji podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego powróciły do treningów. Siatkarki z pełnym skupieniem oraz motywacją szlifują formę. Kolejne już spotkanie pokazało niezwykłą skuteczność wrocławianek w bloku, do poprawy pozostaje atak.

- Jesteśmy bojowo nastawione oraz liczymy na maksymalną ilość punktów. Nie jest to łatwy przeciwnik. Doświadczoną zawodniczką jest Regiane Bidias. Trzeba też przypilnować środka, bo środkowe są równie niebezpieczne. Jesteśmy pozytywnie nastawione, w pełni skupione oraz co najważniejsze tanio skóry nie sprzedamy. Wraz ze sztabem analizujemy grę rywalek, żeby zwycięsko wyjść z tego spotkania – powiedziała przed meczem Aleksandra Gancarz, środkowa #VolleyWrocław.

Początek meczu o 18:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama