CCC rozgromiło ROW

| Utworzono: 2010-10-09 23:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zespół Krzysztofa Koziorowicza popsuł święto w Rybniku. Utex po raz pierwszy od roku zagrał we własnej hali, która była modernizowana. Powrót na własny parkiet był jednak bolesny, bo CCC bezlitośnie ograło gospodynie.

Po dziesięciu minutach kibice w Rybniku zastanawiali się jak wysoką porażką zakończy się mecz, bo polkowiczanki nie pozostawiły rywalkom złudzeń, kto zdobędzie w tym spotkaniu dwa punkty. Po pierwszej kwarcie CCC prowadziło 22:6!

"Pomarańczowe" wygrały wszystkie cztery kwarty i mecz zakończył się pogromem. To na pewno poprawi humory koszykarkom Koziorowicza po tym jak gładko przegrały w Gorzowie z AZS-em.

Utex ROW Rybnik - CCC Polkowice 40:82 (6:22, 18:25, 8:19, 8:16)

Utex ROW Rybnik: Laurie Koehn 12, Alendra Brown 8, Katarzyna Suknarowska 7, Anna McLean 6, Karolina Stanek 4, Barbara Głocka 2, Rebecca Harris 1, Aleksandra Semmler 0, Angelika Miszkiel 0, Paulina Rozwadowska 0, Natalia Przekop 0.

CCC Polkowice: Amisha Carter 15, Justyna Jeziorna 14, Joanna Walich 13, Sharnee  Zoll 9, Agnieszka Majewska 8, Anna Pietrzak 7, Małgorzata Babicka 6, Natalia Trafimawa 6, Jene Morris 4.