Radio Wrocław najbardziej opiniotwórczym medium regionalnym w Polsce

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2020-12-17 09:37 | Zmodyfikowano: 2020-12-17 09:37
A|A|A

(fot. archiwum / Radio Wrocław)

Najbardziej opiniotwórczym medium regionalnym listopada br. jest Radio Wrocław. Nasza stacja zanotowała wzrost o trzy pozycje w stosunku do ubiegłego miesiąca m.in. za sprawą rozmowy z szefem KPRM Michałem Dworczykiem na temat decyzji o odejściu z partii PiS Lecha Kołakowskiego.

Najbardziej opiniotwórcze stacje radiowe. Radio Wrocław w pierwszej dziesiątce

Najbardziej opiniotwórczą stacją radiową listopada br. jest RMF FM, które cytowane w innych mediach było 4304 razy. Do rankingu zakwalifikowało się także Radio Wrocław. Listopadowe zestawienie stacji radiowych zamyka Radio Kraków.

CZYTAJ TEŻ: Radio Wrocław w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kraju

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~radiofan
2021-01-03 09:21:32
z adresu IP: (193.218.xxx.xxx)
Ocena: 8
świetnie sobie poprawiacie humor. Prawda jest taka, że oglądając ostatnie, dostępne badanie radio track we Wrocławiu wasza słuchalność w populacji wygląda jak zwykle cieniutko! Dalej jesteście tylko ciut lepsi od jedynki, którą słuchają tylko dinozaury, przegrywacie z RAM, RMF classic czy Antyradiem. Programowo wiele rzeczy do poprawy, nie mam tu na myśli serwilizmu politycznego, na który jesteście skazani.
~???
2020-12-22 08:41:03
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 7
Dlaczego Radio Wrocław może tylko pomarzyć o takich lokalnych audycjach jak audycja Piotr Łosia z "Radia Dla Ciebie"? Jak ktoś chce to znajdzie.
~Makumba
2020-12-22 07:31:52
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 22
Z wykresów wynika, że macie słuchalność na poziomie alkoholu w.... kefirze. Dla mniej bystrych - śladowe ilości.
~wrocławianin
2020-12-21 20:43:56
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Radio Wrocław najbardziej opiniotwórczym medium regionalnym w Polsce. No to gratulacje!
~////
2020-12-21 19:13:56
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 17
Słucham Radio Bielsko. Bije was na głowę. W dzisiejszych czasach słuchanie dowolnego radia nie jest problemem np. z grecką aplikacją VRadio.
~Tomek
2020-12-21 08:28:44
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 17
Najbardziej opiniotwórcze radio - nie potrafiące zorganizować debaty politycznej online. Jakoś inne media z tym sobie radzą.
~KONRAD
2020-12-21 00:52:04
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
***** ***! Jeszcze jakieś pytania?
~Jan
2020-12-20 16:57:21
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 25
Mamo chwalą nas. A kto ją Ciebie a Ty mnie. PRW= PiSbis. Obiektywizm jak za PRL
~korzenne
2020-12-20 00:44:29
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 20
oraz kolorowe oraz vagina oziębła
~Pecunia
2020-12-18 07:11:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 27
Ta opiniotwórczość ogranicza się niestety do siania koronapaniki...Też mam nadzieję, że władza zadba o swoich i ich wyszczepi eksperymentalnie jako pierwszych :)
~wyszepić te
2020-12-18 01:51:54
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 29
gady rw
~HGW
2020-12-17 15:46:06
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 31
Brawo, Radio Wrocław jest największym krasnalem wśród... krasnali :)
~Kreto
2020-12-17 14:38:47
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zapraszam na wywiad z realizacji przez PLK przejścia na przejeździe kolejowym dla pieszych i zapór dla niesfornych kierowców.
~HGW
2020-12-17 13:55:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 25
Czy w konkursie brały wszystkie media czy tylko pisowskie? Bo bardziej pasuje mi tu tytuł "Radio Wrocław najbardziej opiniotwórczą pisowską rozgłośnią regionalną w kraju".
~Bajania ciąg dalszy
2020-12-17 11:56:00
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 28
Lepiej pokażcie ostatnie wyniki słuchalności w porównaniu ze stacjami z powyższego zestawienia. Wtedy okaże się, że jako radio ze słowem Wrocław w nazwie macie we Wrocławiu(!) słuchalność porównywalną ze średniej jakości radiem internetowym. Można zmienić nazwę na Instytut Radiowy Wrocław - wtedy renoma rośnie +75%. O opiniotwórczości trudno mówić, patrząc na gości oraz poziom artykułów (obowiązkowe relacje ze świetlic wiejskich, schronisk dla zwierząt, pseudorewolucyjnych marszów oraz jeszcze mniej istotniejsze zapchajdziury).
~Andrzej 64
2020-12-17 10:38:00
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -17