Piłkarze z Legnicy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej 1. ligi

Piotr Pietraszek, mat. prasowe | Utworzono: 2021-01-11 10:50 | Zmodyfikowano: 2021-01-11 10:50

W pierwszym tegorocznym treningu wzięło udział 20 zawodników. W środę podopiecznych Jarosław Skrobacza czekają badania wydolnościowe. Jeszcze w tym miesiącu legniczanie rozegrają dwa mecze kontrolne. 16 stycznia drużyna Miedzi najprawdopodobniej spotka się ze Ślęzą Wrocław. Ten sparing ma zastąpić planowaną wcześniej potyczkę z wrocławskim Śląskiem. Tydzień później zielono-niebiesko-czerwoni zmierzą się z trzecioligowym MKS-em Kluczbork.

25 stycznia pierwszoligowiec z Dolnego Śląska wyruszy na pierwsze zimowe zgrupowanie do Szamotuł. W drodze powrotnej podopieczni trenera Skrobacza spotkają się 30 stycznia z Górnikiem Polkowice. 5 lutego legniczanie zagrają z Chrobrym Głogów, a trzy dni później udadzą się na obóz do Krakowa. Na jego zakończenie odbędzie się gra kontrolna z drugoligowym KKS-em Kalisz. Tydzień przed startem ligi Miedź czeka sparingowa potyczka z Odrą Opole.

Wznowienie pierwszoligowych rozgrywek zaplanowane jest na weekend 27-28 lutego. Miedź na inaugurację rundy wiosennej zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.