Reakcja24: W studiu burmistrz Złotoryi [POSŁUCHAJ]

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2021-01-12 09:56 | Zmodyfikowano: 2021-01-12 09:56
A|A|A
REAKCJA 24

fot. mat. prasowe

Gościem Reakcji24 Radia Wrocław był burmistrz Złotoryi Robert Pawłowski.

Posłuchaj:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Olo
2021-01-15 22:40:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałbym zmienić hejnał złotoryjski...ile trzeba zapłacić? Podoba mnie się jeden numer Jolka Jolka...albo Cyganeczka Zosia...
~anonimowy
2021-01-14 11:18:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zaś słucham głupot i łapie się za głowę ile razy jeszcze będzie Złotoryja pośmiewiskiem. Covid,upadek gospodarki a ludzie będą mieszkania kupować? Porażka
~Kazimiera
2021-01-14 06:07:24
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Korzystam często z naszej przychodni. Nie mam problemu z dodzwonieniem sie do niej. Najdłużej czekałam 4 minuty.
~Rudolf
2021-01-13 21:45:13
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ty sobie Burmistrzu z niczym nie radzisz zamiast się zająć poważnymi sprawami to robisz bezużyteczne ścieżki rowerowe i parkingi rowerowe z których nikt nie korzysta
~Maniek
2021-01-13 21:39:18
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie kłam gościu w przychodni walą w balona siedzą nic nie robią a telefony odłożone na bok by było niby zajęte gdy pojechałem do przychodni i zadzwoniłem stojąc przy rejestracji pokazując jednocześnie pielęgniarce że dzwonię do nich a linia zajęta bo słuchawki odłożone pani się zdenerwowała i kazał mi opuścić przychodnie pasożyty
~Głodny
2021-01-13 21:35:26
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przychodnia
~Krzysztof
2021-01-12 21:36:07
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Proszę powiedzieć ile miejsc parkingowych zostało otwartch za kadencji a ile zamkniętych? I proszę nie mówić o rondzie tylko miejscach parkingowych! Podwale z 30miejsc zlikwidowane do 9, Górnicza zakaz parkowana na całej ulicy mimo ze nigdy nie było tam kolizji (w którym wprowadzono). Co jeszcze burmistrz będzie likwidowal lub zamykał dla dobra mieszkańców (swojego??)
~Prawy
2021-01-12 17:35:27
z adresu IP: (178.12.xxx.xxx)
Ocena: -2
Czy ul.Stroma będzie wizytówką służby burmistrza i kolejne inwestycje będą wyglądły po upływie pewnego czasi. Bo jak byly wykonywane to każdy widsał.