W Radzie Miejskiej Wrocławia powstał nowy klub

Malwina Gadawa, WK | Utworzono: 2021-01-13 19:49 | Zmodyfikowano: 2021-01-13 20:01
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Klub Radnych Forum Jacka Sutryka Wrocław Wspólna Sprawa - to pełna nazwa nowego klubu, który będzie funkcjonował pod patronatem prezydenta. W nowym klubie popierającym Jacka Sutryka znaleźli się radni Platformy Obywatelskiej, klubu Sojusz dla Wrocławia, w którym są m.in. radni lewicy. Do klubu dołączyła także trójka radnych, którzy do niedawna należeli do opozycyjnego klubu PiS. Co ważne w klubie nie znaleźli się radni Nowoczesnej, którzy do tej pory wspierali Jacka Sutryka. Do nowego klubu nie wszedł też Michał Górski z Koalicji Obywatelskiej. Przewodniczącym nowego klubu został Jarosław Krauze.

 Prezydent obecnie może liczyć na 19 radnych w 37-osobowej radzie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2021-01-14 08:54:47
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 14
Radnych Nowoczesnej nie ma bo $utryk marnuje pieniądze z miejskiej kasy na lansowanie się w mediach i Internecie, stadion, kopaczy, promocję miasta Wrocławia na całym świecie.
~Boo
2021-01-14 08:28:13
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
"Sutryczy klub matołków" Rzeczywiśćie sukces.. weź się do roboty bo Wrocław to już syf,kiła i mogiła przez ostatnie prawie 3 lata
~Wrocek
2021-01-14 08:21:09
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 7
Dopóki są partie i politycy to zawsze interes partyjny będzie stawiany ponad dobro obywateli i mieszkańców. Kiedyś była PZPR a teraz mamy inne nazwy PO, PIS, SLD, PSL itp., bez znaczenia, poza tym nic się nie zmieniło, ci sami politycy co w komunie, ale i nowi młodzi i również walczą o Przewodnią Rolę Partii, ich partii, tylko pod inną nazwą.
~Bry!
2021-01-14 06:12:24
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 5
Co na to Joanna Lamparska?
~Stynki
2021-01-14 05:56:09
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 0
Toys
~Farma troli
2021-01-14 00:11:27
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 51
Dzień dobry jestem pracownikiem spółki miejskiej. Proszę przestańcie pisać źle na prezydenta bo zamiast wykonywać moje zadania muszę odpisywać na wasze komentarze i nazywać was farmą troli. Dajcie już spokój bo sam nie wiem czy jestem tu od odpisywania na komentarze w sieci czy od pracy w spółce miejskiej. A jak nie odpisze to sie prezydent zezłosci i jego podwladny znowu kogos wyrzuci.
~BILET MPK DROŻSZY
2021-01-13 20:12:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niż litr benzyny. To teraz zgadnij, co ludzie wybiorą? Tramwaj, czy własny samochód?
~Farma trolli
2021-01-13 20:02:44
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -53
pisowskie trolle 3, 2, 1 .... START! Dajecie czadu, dzisiaj płacimy po 70 groszy za wpis hejterski!
~kokojambo
2021-01-13 19:57:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tym, który go powołał jest Prezydent Jacek Sutryk - zadęcie godne lepszej sprawy :) Pewnie przyszedł na sesję po wodzie?