Mateusz Dąbrowski nowym statystykiem Volley Wrocław

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2021-01-21 18:30
A|A|A

Mateusz Dąbrowski zaczynał swoją karierę w klubie Joker Świecie jako statystyk. Od 2016 roku związał się ze świdnicką, drugoligową drużyną. Najpierw jako asystent trenera, następnie rok później – po zdobyciu uprawnień trenera, objął stery zespołu. Teraz rozpoczyna swoją przygodę z Volley Wrocław. Stanowisko statystyka objął po Patryku Gosztyle, który został II trenerem.

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że dołączam do zespołu w roli statystyka. Jestem gotowy i nastawiony na ciężką pracą, aby wspólnie osiągnąć zmierzone cele. Ze swojej strony dziękuję wszystkim za stworzenie takiej szansy - powiedział Mateusz Dąbrowski

Jako dolnośląski i wrocławski klub zawsze podchodziliśmy do budowy zespołu w ten sposób, by dawać szansę lokalnym siatkarkom czy trenerom. W taki sposób „wychowaliśmy" np. ostatnich trenerów VolleyWrocław – Marka Solarewicza czy Wojciecha Kurczyńskiego. Tym razem także chcieliśmy dać szansę człowiekowi związanemu z regionem i w ten sposób szukaliśmy statystyka. Wybór padł na Mateusza Dąbrowskiego, który od kilku lat związany jest ze Świdnicą. Cieszę się, że Mateusz dołączył do sztabu i liczę na owocną współpracę – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama