Wszystkich Świętych w Wałbrzychu

Barbara Szeligowska | Utworzono: 2010-10-29 10:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W tym dniu ul. Przemysłowa zostanie zamknięta w godzinach od 8 do 18. Wjazd będzie dozwolony tylko dla taksówek i autobusów MPK. Inne pojazdy pozostawione na ul. Przemysłowej w godz. 8-18 będą usuwane na koszt właściciela. Zamknięta będzie także ul. Pułaskiego w dzielnicy Stary Zdrój, dojadą tam tylko taksówki.

Na ul. Moniuszki po stronie komisariatu policji będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania, po drugiej stronie, od ul. Południowej do Sikorskiego zostaną wyznaczone miejsca postojowe. Samochody będzie można zostawiać także na wyznaczonym pasie wzdłuż ulicy Sikorskiego, na parkingu przy Zielonym Rynku, oraz na parkingu Urzędu Miejskiego przy ul. Matejki. Straż Miejska apeluje, aby w tych dniach korzystać z komunikacji miejskiej.

Autobusy linii "D" 1 listopada będą kursować według specjalnego rozkładu jazdy. Od godz. 9:00 do godz. 18:00 pojadą na trasie wydłużonej, aż do ul. Beethovena przez ulice: Nowy Świat, Limanowskiego, Przemysłową. Pozostałe linie będą kursować w sobotę i niedziele według zwykłych rozkładów, natomiast 1 listopada pojadą według rozkładu z dnia powszedniego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama