Ostatni tydzień kampanii wyborczej

Radio Wrocław | Utworzono: 2010-11-14 10:13 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

"Nadajmy imię Lecha Kaczyńskiego wszystkiemu" - to odpowiedź modych mieszkańców miasta na propozycję kandydata PiS na prezydenta Wrocławia. Happening w południe.

Dawid Jackiewicz chce zmienić nazwę placu Społecznego na plac Lecha Kaczyńskiego. Polityczną ofensywę kontynuuje też SLD. Partia chce dziś porozmawiać o tolerancji we Wrocławiu. Działacze lewicy spotkają się o 12-ej 30 na ulicy Włodkowica. Natomiast o 13 w Ratuszu rozpocznie się konwencja komitetu wyborczego Rafała Dutkiewicza. Do miasta ma przyjechać kilkuset samorządowców z regionu.

W ostatnim tygodniu kampanii samorządowej działania przyśpiesza też Platforma Obywatelska. Jutro do Wrocławia przyjedzie Donald Tusk. Oficjalnie na uroczystość wręczenia tytułu doktora honoris causa Politechniki Jerzemu Buzkowi. Wiadomo jednak, że premier spotka się też z kandydatem PO na prezydenta miasta Sławomirem Piechotą.

Jacek Protasiewicz zapewnił też, że jutro partia złoży odwołanie od wyroku nakazującego Platformie sprostowanie ifnormacji z reklamy poświęconej Rafałowi Dutkiewiczowi.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama