Elżbieta Witek w Legnicy

Andrzej Andrzejewski, el | Utworzono: 2021-07-11 18:40 | Zmodyfikowano: 2021-07-11 18:51
A|A|A

A. Andrzejewski

Elżbieta Witek przekonywała, że jej partia wielokrotnie udowadniała swoją skuteczność. - Samorządowcy z pewnością potwierdzą, że - mimo pandemii - nigdy wcześniej samorządy nie otrzymywały tylu środków, co właśnie w tym okresie. Nigdy wcześniej nie było tyle inwestycji lokalnych, co w ciągu ostatniego 1,5 roku, czyli można - jeśli się wie jak to zrobić i korzysta się umiejętnie z tych narzędzi - podkreśla:

Dzisiejsze spotkanie z mieszkańcami Legnicy marszałek Sejmu rozpoczęła od minuty ciszy. W ten sposób uczczono ofiary Zbrodni Wołyńskiej sprzed 78 lat.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Heinz Müller
2021-07-29 17:50:25
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
Odrażająca baba
~JaTy
2021-07-13 08:19:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie ma to jak poklamac sobie wśród ciemnoty, ciekawe co na to samorządy na wieści o tej manna z nieba.....zakłamanie I hipokryzja w połączeniu z rozdętym ego....
~Okt
2021-07-12 18:56:08
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Haha. Wiadomo, że nie placu, bo się suwerena boi. A tak za zamknięte drzwi zaprasza się samych swoich.
~Dorka
2021-07-12 18:42:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Oczywiście że nie na placu ponieważ wiele osób nie kryloby nie zadowolenia a w gronie paru emerytów i Mazowsza jest bezpieczniej od i cała prawfa
~Bolek
2021-07-12 15:59:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pani Witek opowiada brednie podczas spotkań, twierdząc, że osoby zarabiające 3 tys płacą wyższą składkę zdrowotną niż osoby zarabiające 10 tys. Jest to oczywiste kłamstwo ponieważ składka dla wszystkich wynosi 7% dochodu
~NoSerio
2021-07-12 12:02:39
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Noo skoro polityką nowego ładu jest unikanie mieszkańców to to na pewno nie jest dobry ład...
~Obserwator
2021-07-11 19:36:41
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
Spotkanie miało się odbyć o 17 tej. Czekałam do 17.45 i zrezygnowałam. Ciekawe o której pani marszałek dotarła. Uważam, że takie spóźnianie świadczy o braku szacunku dla osób które przyszły na spotkanie.
~Neftyda
2021-07-11 19:33:31
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 9
A czy przypadkiem ta Pani nie powinna być na Wołyniu???
~Tej pani już dziękujemy
2021-07-11 19:28:15
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jak to było? "O Katyniu uczyłam się z przedwojennych książek"?