Kolejne wzmocnienie Gwardii Wrocław prosto z PlusLigi!

Michał Hamburger | Utworzono: 2021-07-18 07:11
A|A|A

Zawalski urodził się w Szczekocinach. Barwy miedziowego klubu reprezentował od sezonu 2018/2019. Wcześniej dzierżył trykot Jastrzębskiego Węgla, a pierwsze siatkarskie kroki stawiał w Norwidzie Częstochowa.

- Moim marzeniem są występy w reprezentacji Polski i mam nadzieję, że gra w Gwardii Wrocław będzie kolejnym ważnym krokiem w mojej karierze, który przybliży mnie do osiągnięcia tego celu. Chcę grać jak najwięcej i walczyć o kolejne zwycięstwa mojej drużyny. W tym sezonie zrobię wszystko, aby udowodnić na co mnie stać. Wiemy o co wspólnie walczymy - mówi nowy nabytek wrocławskiej Gwardii Bartłomiej Zawalski.

Młody, ambitny, ale już także doświadczony środkowy ma wzmocnić Gwardię Wrocław i pozwolić jej nie tylko na nawiązanie walki, ale zrealizowanie celu jakim jest awans do PlusLigi.

- Na pewno cieszy nas fakt, że dołącza do nas zawodnik, który przez 3 ostatnie sezony grał w najwyższej klasie rozgrywkowej i liznął tego najwyższego poziomu. Ma ogromne predyspozycje i przychodzi do Gwardii by udowodnić swoją wartość. Bartek może na spokojnie myśleć o grze w reprezentacji i będzie mocno rywalizował o pierwszą szóstkę w naszym zespole, ale na tej pozycji nie zabraknie konkurencji - mówi Kajetan Maćkowiak, współwłaściciel Gwardii Wrocław.

Bartłomiej Zawalski

Data urodzenia: 13.02.1999

Pozycja: środkowy

Kariera:

2014 – 2017 - Exact Systems Norwid Częstochowa

2017–2018 - Jastrzębski II Węgiel

2018 – 2021 - Cuprum Lubin.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama