Zawalił się pustostan we Wrocławiu. Na miejscu 12 zastępów straży pożarnej

Radio Wrocław, MK | Utworzono: 2021-07-28 17:29 | Zmodyfikowano: 2021-07-28 17:38
A|A|A

fot. archiwum RW (zdjęcie ilustracyjne)

Jak informuje dyżurny komendy wojewódzkiej straży pożarnej, przyczyną zawalenia była niestabilna konstrukcja sporego obiektu. Nie ma informacji o poszkodowanych, ratownicy przeczesują jednak gruzowisko.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~gtyhg
2021-08-06 23:15:08
z adresu IP: (138.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przyka sprawa.
~Teleporada
2021-08-05 01:27:05
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy oni wzięli tzw. Preparat ?
~Wit
2021-07-30 00:31:53
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Takie są rządy Sutryka
~Renklr
2021-07-29 15:29:38
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
A sutryk tańczy
~Wroclawianka
2021-07-29 14:45:31
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
Wroclaw to piękne ale ZANIEDBANE miasto EUROPEJSKA STOLICA KOMUNY BRUDU i BIEGAJĄCYCH SZCZURÓW!!! To tu od lat rządzi POKO CDU !
~Myślę więc jestem
2021-07-29 09:51:20
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Popatrzcie tylko na adresy IP tych rzekomych wielbicieli Jarosława, 5.137.xxx.xxx to przecież Rosja to z nimi współpracuje nasza władza!
~Miki.
2021-07-29 08:43:38
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
$utryk na rower nogi na pedały i wyjazd stąd ❗Ścieżką do Holandii ❗ Nie dba o to miasto,rujnuje je,zadłuża ❗ Jest karierowiczem,bez pomysłu na nasze miasto.Dno❗
~widxka
2021-07-29 08:16:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
a cala dluga zabudowa przy Krzywoustego na odcinku od Kronera prawie do CH Korona ....zabudowa pamieta jeszcze Niemca a wszelkie naprawy elewacji uniemozliwia gosc od zabytkow !
~Niki
2021-07-29 07:41:03
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
To jest efekt platformerskiego bezsensu i bezmyslnosci i braku pomyslu na rzadzenie wroclawiem.to sie ciagnie latami.we wroclawiu.tak jest z kazda dziedzina rzadzona przez tych zlodziei z po
~Bacia
2021-07-29 06:54:02
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 13
Kamienica przylegająca zamieszkała. Ciekawe kiedy wyprowadza lokatorów. Milion razy było zgłaszane. A Pan Stryk podnosi czynsz . Budynek numer 11 syf na klatce sypie się tynk . Słoma wystaje z sufitów na klatce. Panie Stryków może chce się Pan zamienić i pomieszkać w grzybie???? No I oczywiście płacić 700 zł. W tedy zobaczy Pan dlaczego lokatorzy nie chcą płacić za takie warunki
~Mmmm
2021-07-29 05:50:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
Bres ma racje taka prawda tylko potrafia podatki podnosic i bilety mpk a do remontów kamienic umywaja rece banda zlodzieji legalnych. Normalnie WSTYD!!!!!!!!!
~Bres
2021-07-28 23:02:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
To jest wlasnie polityka godpodarcza 3 prezydentow Wroclawia / zdrojewski, dutkiewicz, sutryk / PR i nic wiecej. Likwidacja przemyslu. Remont elewacji a w srodku syf. W konsekwencji ruina i zawalenie. Powodz z winy zdrojewskiego w 1997 i wyburzenie kilkudziesieciu kamienic zabytkowych, do remontu zeby zarobic na wyburzeniach i dzialkach. Teraz zwezanie glownych ulic zeby zakorkowac Wroclaw i zmusic ludzi do jazdy tramwajami - okazja do zarobku. 1 tramwaj = 8 mln zl, autobus 800 tys. 10 % to calkiem fajny grosz do przytulenia
~Covicki
2021-07-28 22:08:35
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 12
Komunalne chlewy same się już zawalają
~Covicki
2021-07-28 22:07:39
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Komunalne chlewy same się przewracają już
~Komentarz został usunięty
2021-07-28 20:15:09
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -5