Dziewięciokrotny mistrz Polski zagra na parkiecie w hali Orbita

PP/inf. prasowa | Utworzono: 2021-09-14 07:15
A|A|A

fot. materiały prasowe

Zespół z Bełchatowa zmierzy się z gospodarzami na dwóch płaszczyznach. Najpierw o 17.00 odbędzie się mecz juniorów, a o 20.00 rozpocznie się główna atrakcja wieczoru, a więc starcie pierwszych drużyn.

Próba sił z wielokrotnym mistrzem Polski, który aspiruje do kolejnego tytułu, to doskonały sprawdzian dla gwardzistów przed startem pierwszoligowych rozgrywek, w których zespół z Dolnego Śląska po raz kolejny ma walczyć o upragniony awans do PlusLigi. Stawką w tym starciu będzie Puchar Prezydenta Wrocławia. Wydarzenie odbywa się bowiem pod patronatem Jacka Sutryka.

Podczas Wrocławskiego Święta Siatkówki odbędzie się także oficjalna prezentacja drużyny Gwardii.  Organizatorzy przygotowali również szereg innych atrakcji. Wśród nich będą m.in. otwarte treningi dla dzieci i dorosłych z czołowymi siatkarzami siatkówki plażowej we Wrocławiu – parą Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team: Jakubem Zdybkiem i Pawłem Lewandowskim, którzy niedawno wygrali turniej cyklu World Tour w holenderskim Apeldoorn.

Będą także food trucki i wiele sportowych niespodzianek. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama